Oglasi:

Družinski šotor Quechua

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: aleia

Brez avatarja
aleia je odsoten
aleia
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Quechua

Objavljeno: Sr Feb 27, 2013 7:41 pm

Zanima me če ima kdo izkušnje s šotori Quechua. Konkretno z modelom  Quechua T6.2 XL Air C ?
http://quechua.50webs.com/ponudba.html#!/~/product/category=2423486&id=10063776

Kako se kaj obnesejo teli šotori v slabem vremenu (dež in predvsem veter ) ?

Mi smo do sedaj uporabljali McKinleyev šotor Maryland in smo bili z njim več kot zadovoljni, samo nam je žal sam predprostor in predvsem same spalnice premajhne. Smo namreč družina s štirimi mulčki.

Hvala za vsako informacijo Wink





Odgovor Napisal/-a: milabe

Brez avatarja
milabe je odsoten
milabe
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Quechua

Objavljeno: Če Feb 28, 2013 6:22 am

tudi mene zanima ta šotor, zanima me pa, kolikor vidim po sliki in videu, da spalnice nimajo zračenja... ali imajo vsaj spredaj 'mrežo za komarje' posebej in še dodatno za zapreti?

Odgovor Napisal/-a: aleia

Brez avatarja
aleia je odsoten
aleia
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Quechua

Objavljeno: Če Feb 28, 2013 6:58 am

Kolikor jaz vem imajo spalnice mrežo proti komarjem in tudi dodatno plast za zapret .


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Družinski šotor Quechua

Objavljeno: Če Feb 28, 2013 10:12 am

Mi imamo tudi Quechua šotor in lahko rečemo samo vse pohvale. Imamo enega za 4 osebe. Pohvalno je, da ima šotor že originalno cerado za podlogo, slaba stran pa je, da je v vročih dneh malce premalo zračen :(

Drugače pa so strokovnjaki za Quechua šotore v trgovini Camp Oprema, tako da jih je najbolje kar poklicati in povprašat: http://www.camp-oprema.si/index.php?main_page=index&cPath=15
avtokampi.si2013-02-28 11:14:53

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Quechua

Objavljeno: Ne Mar 17, 2013 5:47 pm

Tudi mene zanima, kakšne izkušnje imate s temi šotori? Katerega (model) imate? Mene zanima za 4 osebe. Eni so malo bolj hitro postavljivi, drugi pa menda ne.
Gledala sem Base second 4,1 in 4,2 in second family 4,2.
Hvala!!

Odgovor Napisal/-a: aleia

Brez avatarja
aleia je odsoten
aleia
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Družinski šotor Quechua

Objavljeno: So Apr 06, 2013 8:26 am

Ko imaš nekaj izkušenj s postavljanjem šotora so na koncu vsi hitro postavljivi Wink.
Mi smo do sedaj uporabljali McKinleyev šotor in smo ga imeli postavljenega v 10 minutah pa ni hitro postalvljivega tipa Big smile.

Odgovor Napisal/-a: kleopatra

Brez avatarja
kleopatra je odsoten
kleopatra
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Družinski šotor Quechua

Objavljeno: To Apr 23, 2013 4:07 pm

Aleia,
predlagam da se zapelješ do Trsta (Muggia), kjer je nova Decathlonova trgovina. Imajo razstavljenih ogromno šotorov Quechua, pa tudi cene so ugodnejše kot pri nas (tako za šotore kot za kamping opremo)! Za model T6.2 nisem prepričana ali je razstavljen, ker sem delala dizertacijo na modelu T4.2 XL ( in potem neodločena odšla domov :)...), in mislim da se bomo v kratkem zopet zapeljali tja ker sedaj nam je T6.2 bolj všeč.
Skratka, prodajalci so izredno prijazni in če ne znaš italijansko govorijo (kot sem slišala) tudi poltekoče vsaj angleško.
lp

Odgovori