Oglasi:

Napihljivi šotori

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: darjo

Brez avatarja
darjo je odsoten
darjo
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Napihljivi šotori

Objavljeno: Ne Jul 17, 2016 8:00 pm

Zanimajo me izkušnje uporabnikov napihljivih šotorov. Predvsem kako se obnašajo v močnem vetru.

Odgovor Napisal/-a: dolka

Brez avatarja
dolka je odsoten
dolka
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Napihljivi šotori

Objavljeno: To Jul 19, 2016 5:39 am

Mi imamo šotor drugo leto, res je, da večjih nalivov in močnega vetra z njim še nismo doživeli, vendar nisem opazila nobene razlike pri trdnosti v primerjavi z "navadnimi" šotori. Tudi pritrjuje se ga popolnoma enako, razlika je le ta, da se ga mnogo hitreje postavi, kar pride še kako prav, če se večkrat premakneš s šotorom v primeru, da želiš dopustnikovati na več lokacijah.

lp

Odgovor Napisal/-a: picassostar

Brez avatarja
picassostar je odsoten
picassostar
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Napihljivi šotori

Objavljeno: Če Jul 21, 2016 6:40 am

MI smo letos na morju videli tak šotor,enak kot klasičen,nič kaj drugačen,sploh se ne vidi ,da je napihljiv.Stari šotor prodali,sedaj pa čakamo na napihljivega,naročili preko spleta,predvidena dostava 25.7.2016,Nato pa še malo kampirat konec avgusta in takrat lahko podam kakšne konkretnejše informacije,doživetja,občutke,...

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Napihljivi šotori

Objavljeno: Če Jul 21, 2016 7:45 am

Lahko podam izkušnje kolega, ima Outwell Concorde M šotor. Drago, zelo drago. In zelo kvalitetno. Integrirano dno, napihneš ga takorekoč takoj, junija so na Pelješcu preživeli oreng neurje brez težav.

Odgovor Napisal/-a: iglujčki

Brez avatarja
iglujčki je odsoten
iglujčki
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Napihljivi šotori

Objavljeno: So Jul 23, 2016 12:54 pm

Mi imamo še drugo leto napihljiv šotor quechua 6.3 airseconds. Smo ful zadovoljni, doživeli smo že nekaj hujših nalivov in eno blažje neurje. Popolnoma na suhem, je zelo prostoren in zračen. Vsekakor je pa največja prednost, da lahko en sam človek postavi šotor za šest oseb. Imamo namreč majhne otroke. Ga ne zamenjam za nič drugega.

Odgovor Napisal/-a: picassostar

Brez avatarja
picassostar je odsoten
picassostar
Prispevki: 11
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Napihljivi šotori

Objavljeno: Sr Jul 27, 2016 10:00 am

Dobili šotor Gelert Bala 5,postavljen v 15 minutah,priložena tlačilka,in vse kar spada zraven,...

Odgovori