Oglasi:

nakup avtoprikolice za prevoz opreme?

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: iDanijel

Brez avatarja
iDanijel je odsoten
iDanijel
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

nakup avtoprikolice za prevoz opreme?

Objavljeno: Če Jun 30, 2016 3:15 pm

Pozdravljeni,

prepričan sem, da ste se prej ali slej srečali z podobno težavo kot jaz in sicer kako pripeljati vso kamping opremo do cilja? Kako ste rešili težavo, ste šli v nakup avtoprikolice, zreducirali opremo na minimum, najeli avtoprikolico, kupili enoprostorca in strešni kovček?

Hvala

Odgovor Napisal/-a: darjo

Brez avatarja
darjo je odsoten
darjo
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

nakup avtoprikolice za prevoz opreme?

Objavljeno: Ne Jul 17, 2016 7:50 pm

Tudi mi se vedno srečujemo s tem problemom. Pred leti smo vse natovorili v kombi, pa je šlo, sedaj, pa imamo terenca, ki pa je vedno premajhen za vse. Nekaj damo v strešni kovček, ker pa je starejša hči tudi mobilna, uporabimo še njeno pomoč in peljemo vse z dvema avtomobiloma, Pa še nekaj dni preživimo skupaj. Razmišljam pa o tovorni prikolici - smo namreč šotoristi.

Odgovor Napisal/-a: 44camping

Uporabniški avatar
44camping je odsoten
44camping
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

nakup avtoprikolice za prevoz opreme?

Objavljeno: To Avg 16, 2016 6:10 pm

Upam, da ne izpade kot reklama, ampak smo 4-članska družina in v Berlingota nam uspe spraviti vse: Šotor 5X4, Paviljon 4X4, kuhinja, indukcija, hladilnik, miza + 4 stoli, ter ostale drobnarije.

Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

nakup avtoprikolice za prevoz opreme?

Objavljeno: Če Avg 18, 2016 8:07 am

No tudi mi smo 4 članska družina in v Astro H karavan in strešni kufer spravimo vse, pa še ponavadi kak dodaten kos za prespat za goste :D
Pač treba si je omislit opremo, ki je zložena na majhne dimenzije. Nas heca samo šotor, ki zavzame pol prtljažnika zložen. Davek železnih palic :)

Odgovori