Oglasi:

Obelink.de

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: janikup

Brez avatarja
janikup je odsoten
janikup
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Obelink.de

Objavljeno: Sr Jun 08, 2016 3:05 pm

Pozdravljeni,
prosil bi da mi kdo iz lasnih izkušenj pove kako je z nakupom preko spleta v spletni trgovini Obelink.de?
Zanima me kako je s poštnino če naročiš več stvari hkrati, kakšna je kvaliteta, kakšen je čas da pošiljka prispe in kakšen način plačila mi svetujete?
Hvala,
lp!

Odgovor Napisal/-a: vajdl_iv

Brez avatarja
vajdl_iv je odsoten
vajdl_iv
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Obelink.de

Objavljeno: Sr Jun 08, 2016 5:22 pm

zdravo,
jaz sem naročil 2 kom Sunlight Sonnensegel in dobil v štirih dneh, poštnina je bila ena. sem pa dal prijateljev naslov v Avstriji kjer je poštnina 12,50 EUR za Slovenijo  pa je 45 EUR.
lp

Odgovor Napisal/-a: co2

Brez avatarja
co2 je odsoten
co2
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Obelink.de

Objavljeno: Če Jun 09, 2016 12:44 pm

Pozdravljeni,

Iz lastnih izkušenj, so pri Obelinku izredno zanesljivi in je dostava običajno kratka, če govorimo za izdelke iz zaloge. Poštnina je precejšnja - 45 EUR, ne glede na količino ali težo artiklov, ki jih enkratno naročate. Zato ste pred časom lahko tudi opazili teme z naslovom Skupinski nakup - Obelink...Glede plačevanja, bi vam morda svetoval uporabo Kreditne kartice oz. PayPal-a. Imajo pa mislim da tudi možnost predplačila/nakazila na t.i. TRR, vendar v tem primeru čakajo na vidno transakcijo, kar pomeni dodatnih ca. 2 dni...

Tudi reklamacije so korektno in hitro rešili, brez nepotrebnih stroškov.

Upam, da vam je moja izkušnja v pomoč...
Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: janikup

Brez avatarja
janikup je odsoten
janikup
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Obelink.de

Objavljeno: Če Jun 09, 2016 5:43 pm

Najlepša hvala za vaše odgovore, so mi zelo pomagali!Thumbs Up Sedaj bom brez nepotrebnega straha naročil stvari. Bom pa verjetno naredil kot je napisal g./ga. vajdl in naročil paket do kolega v Avstriji.
lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Obelink.de

Objavljeno: Ne Jun 12, 2016 10:26 am

2 leti nazaj sva s soforumašem skupaj kupila preko obelinka. No, meni je lani nov šotor spustil med deževjem (in to tak s 4000 vodnega stoplca grr), po reklamaciji in poslanih slikah na obelink so mi svetovali, da jim pošljem le zunanji del brez spalnice in palic. V roku meseca sem dobil nov tunelni del, ki čaka da ga letos postavim. En mesec je trajalo, ker so zadevo poslali colemanu.

Kar se mene tiče sem imel dobre izkušnje. So pa sedaj konkretno dvignili poštnino. Mi2 sva dala 30 za moj 25 kilski šotor in njegov predprostor za prikolico.

Odgovor Napisal/-a: janikup

Brez avatarja
janikup je odsoten
janikup
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Obelink.de

Objavljeno: Če Jun 16, 2016 9:29 pm

Zanima me s katero kartico oz. kakšen način ste plačali spletni nakup?
Ko želim potrditi nakup oz. plačilo s kartico Visa mi napiše da na žalost ni uspelo pa da je šlo nekaj narobe, da denar ni bil nakazan..
Hvala za pomoč!

Odgovor Napisal/-a: co2

Brez avatarja
co2 je odsoten
co2
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Obelink.de

Objavljeno: Ne Jun 19, 2016 8:19 am

Morda probajte preko PayPal-a...tudi meni se je zgodilo enako in sem uspel plačati preko PayPal plačilnega sistema, kjer si ustvarite račun ali uporabite PayPal kot gost (brez registracije).

Lp

Odgovori