Oglasi:

Preproga za v šotor?

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: iDanijel

Brez avatarja
iDanijel je odsoten
iDanijel
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: So Apr 09, 2016 3:46 pm

Pozdravljeni,

Lepo prosim za nasvet, katero preprogo mi priporočate za v družinski šotor? Na trgu je bolj slaba ponudba, znanec mi je priporočil umetno travo, ampak to ni to...
Kaj imat ostali v šotoru?

Hvala

Odgovor Napisal/-a: gagi

Brez avatarja
gagi je odsoten
gagi
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: So Apr 09, 2016 5:05 pm

Mi smo imeli v šotoru kar vojaška šotorska krila. 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: So Apr 09, 2016 6:51 pm

Mi običajno sicer ne kompliciramo, ker imamo za spanje kar samonapihljive blazine, ki tudi čez dan ostanejo v šotoru po tleh. Če pa imate še dnevni prostor, potem pa je res dobro, da je po tleh nekaj položeno.

Pri Orehku v Domžalah imajo kar nekaj ponudbe - www.camp-ing.si/categories/Tepihi%2C-podni-sistemi-in-predpra%C5%BEniki/

Bodo pa zagotovo še imeli kar nekaj takih zadev tudi v Merkurju ali drugih specializiranih kamping trgovinah. V ponedeljek 11.4. pa bo v Lidlu tudi nekaj takega univerzalnega.

avtokampi.si2016-04-09 20:52:46

Odgovor Napisal/-a: iDanijel

Brez avatarja
iDanijel je odsoten
iDanijel
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: Ne Apr 10, 2016 3:44 pm

Tole preprogo v Lidlu sem tudi sam videl in jo grem v ponedeljek pogledat.

Hvala za link

Odgovor Napisal/-a: co2

Brez avatarja
co2 je odsoten
co2
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: So Jun 04, 2016 6:05 pm

Pozdravljeni,

V kolikor iščete preprogo, jih najdete tudi tukaj : http://www.outdoor-oprema.com/kamping-oprema/tepihi-preproge-in-podloge

Lep dan

Odgovor Napisal/-a: Bonni

Brez avatarja
Bonni je odsoten
Bonni
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: Ne Jun 05, 2016 6:52 am

Men so pa te plošče zakon...Wink https://www.nazraku.si/sotori/dodatki-za-sotore/tepihi.html,,,,,,,imajo pa tud tepihe in ostalo camp opremo...

Odgovor Napisal/-a: aljoman

Brez avatarja
aljoman je odsoten
aljoman
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: Po Jun 06, 2016 5:20 am

[QUOTE=co2]Pozdravljeni,

V kolikor iščete preprogo, jih najdete tudi tukaj : http://www.outdoor-oprema.com/kamping-oprema/tepihi-preproge-in-podloge

Lep dan
[/QUOTE]
Oglaševanje v vsaki temi, ko nekdo išče mnenja UPORABNIKOV in ne PRODAJALCEV, je res moteče!

Odgovor Napisal/-a: zelenko

Brez avatarja
zelenko je odsoten
zelenko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: To Jun 07, 2016 7:45 pm

Midva imava kar original carpet, ki je narejen prav za ta šotor. Zadeva mi je všeč, ker ustreza dimenzijsko (šotor ni pravokotne oblike). Če se prav spomnim, zadeva ni bila cenovno najbolj ugodna, a sedaj mi ni žal tistega zneska.
Sem pa danes v Hoferju kupila "preprogo", ki menim, da ne bi bila primerna za notranjost šotora, ker gre za mrežo in ne polno zapolnjeno tkanino. Nama bo pa prav prišla zunaj pod "arafatom".
Tako da če original carpet v sklopu šotora ni prevelik finančni zalogaj, iz lastne pozitivne izkušnje svetujem to rešitev.

Odgovor Napisal/-a: Mark

Brez avatarja
Mark je odsoten
Mark
Prispevki: 80
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: Sr Jun 08, 2016 5:16 am

[QUOTE=zelenko]Midva imava kar original carpet, ki je narejen prav za ta šotor. Zadeva mi je všeč, ker ustreza dimenzijsko (šotor ni pravokotne oblike). Če se prav spomnim, zadeva ni bila cenovno najbolj ugodna, a sedaj mi ni žal tistega zneska.
Sem pa danes v Hoferju kupila "preprogo", ki menim, da ne bi bila primerna za notranjost šotora, ker gre za mrežo in ne polno zapolnjeno tkanino. Nama bo pa prav prišla zunaj pod "arafatom".
Tako da če original carpet v sklopu šotora ni prevelik finančni zalogaj, iz lastne pozitivne izkušnje svetujem to rešitev.
[/QUOTE]
Res je. Tista mreža sploh ni fajn, posebej še, če kampirate v kakem kampu, kjer so borovci. Skozi tisti nezpolnjen prostor na plano pogleda vse polno iglic in je zelo moteče. Tudi za pod arafata ni fajn. Če že mora kaj bit, bi jaz najbolj priporočal tisto fino pleteno tkanino.
Drugače pa najboljšo preprogo naredi narava sama s tistimi dišečimi iglicami... Wink

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Preproga za v šotor?

Objavljeno: To Jun 14, 2016 11:09 am

Mi smo imeli eno tako iz Lidla ali Hofra se ne spomnim kje sem jo vzela, z luknjicami. Sicer je izredno trpežna, fajn pralna in vse, samo mene pač moti, ker mi skozi luknjice uhajajo iglice in tudi kamenčki in ne morem vredu pomest, pol pa bos gor stopiš, po možnosti ponoči, jaz imam občutljive podplate in otroka tudi, tako, da mi bomo zamenjali...Brunner bom vzela po moje, se še nisem odločila..imajo kar ceno, samo to potem lahko imaš več let...

Odgovori