Oglasi:

Nakup strešnega šotora

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: tevz86

Brez avatarja
tevz86 je odsoten
tevz86
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Nakup strešnega šotora

Objavljeno: Sr Avg 19, 2015 10:03 am

pozdravljeni, zanimam se za nakup strešnega šotora, pa me znimajo predvsem vaše izkušne, plusi minusi le tega, ter katere modele priporočate.LOL

Odgovor Napisal/-a: ninos

Brez avatarja
ninos je odsoten
ninos
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Nakup strešnega šotora

Objavljeno: Če Avg 20, 2015 7:27 pm

Pozdravljen,
strešni šotor z ženo uporabljava cca. 4 leta in zadeva nama je res všeč. Šotor je zelo praktičen, postavljen je v 30 s in pospravljen prav tako, spiš pa kot v domači postelji. V njem sva preživela tudi deževne noči, nevihte in ni bilo nobenega problema. Uporabljava ga tako za potovanja po Evropi kot za počitnice na morju, ter tudi za vikend potepanja.
Drugače pa imava šotor AUTOHOME MAGGIOLINA. Prednost tega modela je, da se streha dvigne po celotni dolžini in da je narejen iz poliestra, kar pomeni da je zelo močna konstrukcija in neomejena življenjska doba.
Do sedaj nisem našel slabe strani strešnega šotor....je pa se v zadnjem času pri nam situacija nekoliko spremenila, pred štirimi meseci sva z ženo dobila naraščaj in sem bil primoran naročiti nov šotor, klasičen, nekoliko večji s predprostorom. Zato tudi razmišljam o prodaji strešnega šotora...če te zanima rabljen šotor ti lahko pošljem kakšno sliko... Sem pa že drugi lastnik šotora, zato je tudi cena neprimerno ugodnejša od novega.
Torej, če rad potuješ ti vsekakor priporočam strešni šotor in garantirano ti ne bo žal. Res da je nekolika večja investicija, ampak se splača...
Lep pozdrav
Nino

Odgovor Napisal/-a: tevz86

Brez avatarja
tevz86 je odsoten
tevz86
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Nakup strešnega šotora

Objavljeno: Če Avg 20, 2015 7:41 pm

Pozdravljeni, lepo bi vas prosil za kakšno sliko na mail (m.zibert@gmail.com), ter če se odločate za prodajo še okvirno ceno ter kakšne dimenzije je približno.  

lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: zpajicx

Uporabniški avatar
zpajicx je odsoten
zpajicx
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Nakup strešnega šotora

Objavljeno: To Avg 25, 2015 5:33 pm

Pozdravljen,
mene tudi zanima Maggiolina.
Ce so kaksne fotke, bi lepo prosil. In pa cena (brez barantanja)
Prosim na zpajicx@gmail.com
Hvala
lp,Zoran

Odgovori