Oglasi:

Žar COBB

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Žar COBB

Objavljeno: Sr Jun 01, 2011 7:47 pm

Uporablja kdo tole na kampiranju? Kako se obnese? Gledam malo filmčke na youtube in, na prvi pogled, deluje precej priročno. Naj bi se zelo malo dimilo, ker se uporablja posebne okrogle brikete in hkrati deluje kompaktno in prenosno. Ravno prav za kampiranje. Big smile

Do 20.8 je zelo ugoden za imetnike petrol klub kartice. Za unovčenih 190 točk ga dobite za 39.90 EUR.

http://www.petrol.si/izdelek/zar-cobb

Bi mogoče vzel, samo me zanima praktična uporaba v kampih, oziroma mnenje iz prve roke.





alamar2011-06-01 22:05:02

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Žar COBB

Objavljeno: So Jun 04, 2011 6:53 pm

mi moramo biti pri našem kampiranju čisto preveč mobilni, tako da si kaj takega ne moremo privoščiti - letos imamo za spremembo s seboj el. žar, tako da ne bomo ostali brez čevapov in pečenih paprik Smile

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Žar COBB

Objavljeno: So Jun 04, 2011 7:08 pm

Pa saj je tale COBB namenjem mobilnosti, saj ima kompaktne mere
  • Notranji premer žara: 30cm
  • Višina žara s pokrovom: 33cm
  • Višina žara brez pokrova: 17 cm
  • Teža: 3kg
Meni se zdi bolj priročen kot električni žar, razen če je ta res minimalnih dimenzij.


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Žar COBB

Objavljeno: So Jun 04, 2011 7:28 pm

ja saj potem je pa teh "mobilnih " zadev naenkrat vsaj 10 kom - jaz pa še vedno lačen :)

Odgovor Napisal/-a: Statler

Brez avatarja
Statler je odsoten
Statler
Prispevki: 116
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Žar COBB

Objavljeno: Če Jun 30, 2011 11:20 am

Ne znam kakav je to "žar", ali moram priznati da me ovaj roštilj oduševljava već 2-3 godine za redom. Koštao je oko 70-tak eura u nekom shopping centru na poniženju, a na more ga transportiram ovako okomito u kamp prikolici. Naravno, hladnog.
To je roštilj na lava kamenje.

Dobar je za meso, za ribu, a i za povrće. Znam peći na rešetki ili na onim posudicama za roštilj koje je moguće kupiti u bilo kojem dućanu.
Mana mog roštilja je što nema staklo da vidim u kojoj je fazi meso a bolje peče dok je spušten poklopac.
Ljeti kamp, zimi skijanje...

Odgovori