Oglasi:

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: To Avg 26, 2014 8:31 am

Zgleda imate res dobre izkušnje z Outwell šotori....bom začela brskat kateri bi mi bil všeč in, da si ga lahko privoščimo Tongue........a menite, da so večja znižanja tudi pozimi, ali takrat vse zamre?

Odgovor Napisal/-a: zelenko

Brez avatarja
zelenko je odsoten
zelenko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: To Avg 26, 2014 6:17 pm

Midva sva ga naročila iz tujine, ker v Sloveniji nisva dobila željenega, pa še prihranila sva.
Naročila sva iz UK, vendar moraš kar imeti srečo, da pošiljajo v Slovenijo oz. da te poštnina zaradi precejšnje teže ne udari preveč po denarnici.
Na koncu sva naročila (če me spomin ne vara) s sledeče spletne strani: http://www.outdoormegastore.co.uk/

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Sr Avg 27, 2014 8:58 am

Hvala za informacijo, bova tudi to preverila.Wink

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Sr Avg 27, 2014 9:58 am

Pri vsem kar bi jaz imela mi napiše :Sorry Sold OutConfused

Odgovor Napisal/-a: zelenko

Brez avatarja
zelenko je odsoten
zelenko
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Sr Avg 27, 2014 3:18 pm

Napiši jim mail - običajno so bile splete trgovine zelo prijazne s hitrostjo odgovora in danimi informacijami.

Odgovor Napisal/-a: todela

Brez avatarja
todela je odsoten
todela
Prispevki: 19
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Če Avg 28, 2014 9:51 pm

Za kline lahko uporabite tesarske zeblje. Poceni i ni variante da ga skrivite. Klini so pase....ce ga ne mores dobiti ven ga zabijes v zemljo in to je to. Lp

Odgovor Napisal/-a: Outwell

Uporabniški avatar
Outwell je odsoten
Outwell
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Pe Avg 29, 2014 6:30 pm

Midva imava Outwell OAKLAND XL. Se odlično obnese, ker ima stojno višino, integrirano dno in dovolj prostora za mizo in stole v šotoru če dežuje.

Za nekajdnevna potepanja pa Outwell ARIZONA L, ki ima tudi stojno višino in integrirano dno.

Vsekakor pa se šotor splača kupiti v tujini - so precej cenejši. Vse kamp nakupe opravljam na http://www.kuhnshop.de (tudi šotore). Za vse je poštnina 9 EUR, dostavijo pa v 4 dneh.

Odgovor Napisal/-a: pingi

Brez avatarja
pingi je odsoten
pingi
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Sr Sep 03, 2014 10:51 am

Takole, ravno včeraj sem kupila nov šotor Cool, zato se oglašam na tej temi, da delim nekaj svojih oz. družinskih izkušenj s šotori.
Zadnje tri sezone smo imeli Colemanovega Lakeside 4 http://www.nazraku.si/sotorlakeside4deluxe-p-579.html
Kupili v eni angleški spletni trgovini (210 evrov s poštnino). Super šotor: zelo prostoren, postavi se relativno hitro (pribl. 15 minut), ima integrirano dno, kar je prav prišlo pri marsikaterem nalivu. Smo ga pa res velikokrat postavljali in podirali (ker smo bolj "potovalni" dopustniki, pa večkrat gremo za vikend kampirat), tako da nam je prejšnji teden počila ena palica (ki so sicer jeklene), ampak smo jo fajn "imobilizirali", tako da je brez problema šotor zdržal še tri dni orng burje v okolici Senja ;) Tudi pri nekaterih šivih že pušča (sploh tam, kjer otroci pri vhodu ne stopijo čez, ampak pač "pohodijo" šotor).

Zdaj sem na e-bayu kupila tole Skandiko (ceno zbidala na 115 eur s poštnino vred): http://www.skandika.com/index.php?id=174
Pred leti smo že imeli en drug Skandikin šotor (tunel) pa je bil ok. Upam, da bo tale tudi :) Ima pa vse karakteristike, ki smo jih pogrešali pri Colemanu: večjo zračnost, mreže proti mrčesu na vseh vhodih ter malo "nadstreška" pri stranskem vhodu.

Sicer smo tudi mi že večkrat gledali Outwellove šotore, ampak nekako nismo našli pravega modela, pa tudi cena ni zanemarljiva. So pa njihovi šotori res večinoma bolj konkretni in so (po mojem mnenju) bolj primerni za to, da jih postaviš za 14 dni na isto mesto in pika :D

Imam pa tudi jaz dobre izkušnje s spletno trgovino iz Nemčije, ki jo je napisal Outwell (kuhnshop.de).
V tej trgovini sem gledala recimo tale dva Outwellova modela, ki sta relativno ugodna (ampak na žalost zelena ;)):
Se pa splača malo prečekirat tele tuje spletne trgovine, saj lahko res orng prihraniš (imaš pa sicer po drugi strani lahko precej oteženo morebitno reklamiranje).
Fajn nakup želim! :)


Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Sr Sep 03, 2014 11:31 am

Hvala za tako izčrpen odgovor in koristen seveda, mislim waaau to Skandiko bi takoj kupila barvna kombinacija je prav to kar iščemo

Odgovor Napisal/-a: pingi

Brez avatarja
pingi je odsoten
pingi
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Če Sep 04, 2014 8:38 am

Lilka, če ti je všeč, ti predlagam, da malo spremljaš avkcije na e-bayu in ga lahko dobiš res ugodno (kar spremljam zadnje tedne, je bila najnižja zbidana cena 76 evrov, ponavadi pa so okrog 100-130 evrov, poštnina pa znaša 19 evrov).
So pa vsaj ene tri avkcije na dan za ta model, pa še za druge tudi (npr. tisti, ki si ga prilepila na prejšnji strani).
Še link do spletne trgovine:

Odgovori