Oglasi:

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: iDanijel

Brez avatarja
iDanijel je odsoten
iDanijel
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Če Jul 30, 2015 9:53 am

Amarnat hvala za odgovor :)
Nadstreška niti ne potrebujemo, ker gledamo, da bi kupili od Colemana dimenzije 3x3 metre. Tudi meni je model Whitecove 6 izredno lep, ampak žal ne pride v poštev zaradi smotanih dimenzij spalnic :(

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Če Jul 30, 2015 11:20 am

Ni kej Saj zato smo tu

Uglavnem, ne vem koliko vas bo bivalo v šotoru ampak spalnice (pregrade) so odstranljive in si lahko naredite eno veeeliko... Ali pa eno večjo in eno malo.

Kateri šotor ste imeli pa letos na izposoji?

Odgovor Napisal/-a: iDanijel

Brez avatarja
iDanijel je odsoten
iDanijel
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Če Jul 30, 2015 1:47 pm

Na izposoji smo imeli Quechua family 4.1 XL. Skoraj sem zblaznel, ker ni bilo stojne višine, v spalnici sem se počutil kot v mansardnem stanovanju.
Všeč nam je tudi Quechua 6.2 XL, ki pa je mislim lanski model in zato praktično razprodana. Edina slabost šotora je, da je talni del ločen in zato obstaja možnost vstopanja žužkov in vode v šotor...

Bivali bomo 2 odrasla in 2 otroka stara 8 in 11 let. Z nakupom šotora upamo na rešitev letovanja za naslednjih 5-6 let.

Odgovor Napisal/-a: mamarozi

Brez avatarja
mamarozi je odsoten
mamarozi
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: So Avg 01, 2015 5:56 am


Pa ga imamo Lih za glih da smo ga na vrt stisnili, z ene strani sploh nismo mogli strikov napeljat. Dobro da ni vecji, bi noc na vrtu odpadla! Ja, ugotovila sem, da za razliko od prikolice, v sotoru ne obstaja zvocna izolacija
Ker nam je se ulicna svetilka svetila direkt not, smo malo tezje zaspali, promet z bliznje ceste, mimovozeci vlaki, motorji...zdaj bom koncno znala cenit prepoved prometa ponociv kampu. Se je pa kar dosti kondenza nabralo cez noc...
Komaj cakam da ga peljemo kampirat!

Odgovor Napisal/-a: pingi

Brez avatarja
pingi je odsoten
pingi
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: To Avg 04, 2015 9:39 am

Mamarozi, čestitam za nakup! ;) Naj vam dobro služi.

Uzivach, žal (ali pa na srečo) še nismo imeli izkušnje z dežjem. Samo veter. Sporočite, kaj vam bodo odgovorili.
S Skandiko imam sicer dobre izkušnje (predprejšnji šotor smo imeli tudi od te firme).
Bomo videli. Zaenkrat smo zadovoljni. Smo bili pred kratkim na dopustu na Ugljanu (ko je bilo fajn vroče) in sem bila res vesela, da ima tista velika okna na zadnji strani za zračenje, ker smo tako lahko vsaj dihali ponoči :)

Odgovor Napisal/-a: Uzivach

Brez avatarja
Uzivach je odsoten
Uzivach
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Pe Avg 07, 2015 10:52 am

Torej, na raznih forumih sem prebral da so nastalo situacijo reševali z seam sealer-jem. Neke vrste impregnacijsko sredstvo za šive. Enako so mi svetovali tudi pri prodajalcu oz so mi jih po dogovoru tudi poslali. Seam sealer namažeš po zunanji strani šiva na šotoru, kjer pušča premažem in je baje OK, tudi preverjeno vendar ne na mojem šotoru.
Probam in javim. To bo pa žal šele naslednje leto.

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

NOV DRUŽINSKI ŠOTOR?

Objavljeno: Po Avg 10, 2015 7:04 am

Takole je, mi smo z našo novo Skandiko zadovoljni, dežja sicer letos nismo imeli en manjši nalivček...je bila pa en dan zelo zelo močna burja, ampak se je dobro obnesel. Predprostor je ogromen, tako da prostora imamo mi 4 dovolj...problem smo imeli edino s spalnicama, ker sta manjši od spalnic prejšnjega šotora in imava prevelike napihljive blazine..tako, da morava kupit dve novi, malo manjši, pa bo vse super...je bil pa tudi letos EXTREM...lani 4 dni nalivov, letos pa vrhunske vročine, pa smo preživeli, vse vhode sva imela odprte, ker imajo vsi komarnike, pa se je dalo spat....ne vem, mi smo s šotorom zadovoljni...s kampiranjem pa še bolj...Tongue

Odgovori