Oglasi:

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: nimamidej

Brez avatarja
nimamidej je odsoten
nimamidej
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Objavljeno: Sr Jun 11, 2014 9:44 pm

Hvala za opozorilo. Midva imava 1. Cono(več naj bi bila superior).. Upam, da ne bo problemov. Kakšno skrinjo omenjaš? hladilno? Kaj dimenzijsko priročnega?

Odgovor Napisal/-a: poršejček

Brez avatarja
poršejček je odsoten
poršejček
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Objavljeno: Sr Jun 11, 2014 10:30 pm

midva imava navadno skrinjo katera ima avto in elektro prikljucek. Letos bova vzela verjetno hladilnik ce bo plac v avtu, ker je fino met kak pir vec na hladnem kot premalo Smile
drugace pa skrinja je nekaj v tem stilu
http://www.bolha.com/dom/kamp-oprema/kamping-kuhinje/hladilni-elementi/hladilna-torba-1293640468.html?aclct=1402400695&kw=hladilna+torba

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Objavljeno: Če Jun 12, 2014 6:08 am

No pa ste se malo razpisaliHug
Midva imava tudi hladilno skrinjo s priključkom za avto in elektriko in indukcijsko ploščo, in picapan in bomo na parceli premium, tako da mislim, da nebi smelo biti težav.
Podlago za šotor sva ta ponedeljek kupila v Lidlu, nekaj podobnega smo imeli že v prikolici in je držalo 15 let, če ne več.....
Ostale zadeve sem si nagledala v Mekrurju, ker sem po primerjavi cen na spletu ugotovila, da je trenutno najugodnejši za vse kar še rabiva. Spalne blazine od Intexa nam bo kupila tašča se je ponudila.
Sem si naredila seznam, podoben kot je zgornji in mislim, da sem kar vse zajela. Dobro pri šotoru je to, da eno leto vse kar rabiš kupiš, potem pa imaš in lahko greš kamorkoli se ti zazdi, tudi v petek po službi :)

Odgovor Napisal/-a: poršejček

Brez avatarja
poršejček je odsoten
poršejček
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Objavljeno: Če Jun 12, 2014 9:52 am

Midva sva letos Merkurju tudi dvignila prodajo LOL
miza za 4, kuhinja, oboje Brunner, campingaz grill zar, paviljon, pa se par drobnarij. Moram pa tudi v Lidl (ce se nism prepozn) za podplahto.

Odgovor Napisal/-a: mrky77

Brez avatarja
mrky77 je odsoten
mrky77
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Objavljeno: Če Jun 12, 2014 9:11 pm

Hej.
Mi vzamemo kar hladilnik zraven ... takšen manjši ....pa imamo podobne kapacitete (enoprostorec+trugla).....
Šotorimo že vrsto let....Kovačine na cresu....Wink
Imamo pa opremo Brunner že vsa leta, se nam zdi da je najboljše razmerje med ceno in kvaliteto.....ob predpostavki da imamo 2 "pubeca" vzdrži zelo dobro Big smile. Od opreme ni da ni....vsak "kemper" si skozi leta izpopolni opremo svojim potrebam....dopust mora biti dopust.....kar se tiče opreme kot kaj je nujno pa so povedali že vse moji predhodniki...če na hitro pogledam sezna od "kaka" je skoraj takšen kot bi gledal našega, samo da mi kuhamo na elekrtriko tako da plina nimamo zraven. Je pa dobro imeti tudi kakšne močnejše kline za "meduzo" in šotor saj lahko naletiš na zeloooo trdo podlago kjer boste postavljali šotor (beri to se je zgodilo nam in od tiste sezone imamo homemade jeklene kline).
LP Sašo
Kovačine 21.6. do 11.7. 2014Clap komaj čakamo.....

Odgovor Napisal/-a: LILKA77

Brez avatarja
LILKA77 je odsoten
LILKA77
Prispevki: 150
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Objavljeno: Pe Jun 13, 2014 6:16 am

a mene tudi Brunnner oprema vleče, mizo in stole smo že kupili in kuhinjsko omaro tudi že nagledano.....Glede klinov imaš prav, ti ki so priloga k šotoru, so precej simbolični, če je malo trši teren.Glede klinov ne bo panike, sva oba tabornika že od otroštva bova zrihtala tako da bo...no vsej upam, da se bo pri postavljanju šotora poznala taborniška stroka LOL
Kovačine je bil tudi v ožjem izboru naših kampov...........tudi mi komaj čakamo.......prihodnji petek gremo v San Polo da preizkusimo kupljeno robo in kemp veščine Tongue

Odgovor Napisal/-a: nimamidej

Brez avatarja
nimamidej je odsoten
nimamidej
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Objavljeno: Ne Jun 15, 2014 6:22 am

Mrky77, kakšne kline si naredil? Kaj predlagate za kuhanje na elektriko?

Odgovor Napisal/-a: faby07

Brez avatarja
faby07 je odsoten
faby07
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Prvič na družinsko kampiranje s šotorom

Objavljeno: Ne Jun 15, 2014 8:20 am

[QUOTE=nimamidej]Mrky77, kakšne kline si naredil? Kaj predlagate za kuhanje na elektriko?[/QUOTE]

Klini za trdo podlago so najboljši kar zidarski žeblji 20-30 cm dolgi, drži boljše kot večina klinov, pa tudi če pride kakšen kamen vmes ni problema.

Za kuhanje na elektriko pa imaš dve možnosti. Lahko uporabiš električni kuhalnik, najboljše na dve plošči, ki stane okoli 20 eur, ali pa indukcijska plošča, ki pa je precej dražja, večja in težja. Je pa hitrejša :)
Pa zelo uporabna  je električna ponev za pico, pizza pan. Če imaš malo domišljije lahko večino stvari skuhaš noter, je pa ravno tako poceni, okoli 20 eur.

Odgovori