Oglasi:

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovor Napisal/-a: faby07

Brez avatarja
faby07 je odsoten
faby07
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: Po Jun 09, 2014 7:22 pm

Hayling 4 sicer ima zadaj odprtino za zračenje, je pa res, da je relativno majhna, nekaj zraka pa najbrž gre skozi. Comet 4 ima to bolje rešeno s stranskimi okni, še bolje bi bilo če bi imel zadaj okna. Je pa velik minus, da nima integriranega dna, vsaj za moje pojme.

Amalfi 5 pa vse to ima. Zadaj ima dve veliki okni, ki se lahko uporabljajo v 3 korakih, lahko je majhna odprtina, da se jo povečati, lahko se pa tudi čisto odpre in je na oknu samo mrežica za komarje. 

Lugano 6 je skoraj enak Amalfiju 5, ne vidim pa na nobeni sliki, kako ima narejeno zadaj, ali ima zračenje. Kot vidim iz slik pa nima možnosti stranskih vhodov.

Mislim, da so tej šotori tako zelo podobni med seboj, da z nobenim ne boš zgrešil in ne bo bistvenih razlik. Vzami tistega, ki ti je najbolj všeč Smile

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: Po Jun 23, 2014 3:55 pm

Odličen šotor za občasno kampiranje in tiste, ki ne bi radi zapravili preveč denarja. Ima tudi triletno garancijo

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba/posebna-ponudba-od-cetrtka-26062014/produktdetailseite/ps/p/adventuridge-sotor-za-4-osebe/

alamar2014-06-23 17:55:40

Odgovor Napisal/-a: Kamena

Brez avatarja
Kamena je odsoten
Kamena
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: To Jun 24, 2014 6:07 pm

Jaz imam namen kupiti tegale:
http://www.decathlon.it/tenda-seconds-family-42-xl-4-posti-id_8245573.html

Cena 299,95 EUR
Je hitro postavljiv pa čez cca 2 tedna bo še sigurno znižan. Uporabniki ga zelo pohvalijo.

Odgovor Napisal/-a: poršejček

Brez avatarja
poršejček je odsoten
poršejček
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: Če Jun 26, 2014 9:51 pm

Kamena, tega sva midva kupila letos in tudi testno postavla. Postavljen en dva tri, pospravljanje vzame malo vec casa in tuhtanja.

Jih je bilo pa v muggi zelo malo, sicer imajo verjetno kako zalogo se zadaj, vseeno pa naj znizanja na njih nebi bilo, kot tudi ne na 6.3 s podnom in 4.2 kateri ima lucke.

Enako velja za sleepinbed...vglavnem bolj sotori za manj oseb in nizji cenovni razre in cunje. Tako me je naplahtal vsaj prodajalec

Odgovor Napisal/-a: Kamena

Brez avatarja
Kamena je odsoten
Kamena
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: Pe Jun 27, 2014 2:27 am

Ja Poršejček z vsem kar si napisal se strinjam. Jaz sem bla letos 25.6. v trgovini pa jih je bilo tam cca 10 ne vem pa če je to vsa žalost ali imajo v ozadju zaloge. Glede znižanja pa njihovo spletno stran spremljam od lanskega poletja in moram rečt, da so imeli lani znižano vso kamp opremo 4.2 z lučkami je bil v jeseni 449€. Jaz trgovca nisem spraševala ker sem imela očutek da me bo naplahtal. Vseeno tebi privoščim da te ni naplahtal, zase pa še vedno upam da bo zaloga in popust. potem pa samo še

Odgovor Napisal/-a: Kamena

Brez avatarja
Kamena je odsoten
Kamena
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: Pe Jun 27, 2014 2:30 am

Drugač pa tut mene skrbi sestavljanje tega šotora. Slišim da imajo uporabniki kar težave. Anekdode so že prav komične. Komaj čakam da ga poizkusim sestavit.

Odgovor Napisal/-a: poršejček

Brez avatarja
poršejček je odsoten
poršejček
Prispevki: 18
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: Pe Jun 27, 2014 7:34 am

Midva sva šla namensko gor po 4.2 in sleepin, tako da se zaradi 30 EUR nisem šel obremenjevat, po pravici povedano.
Glede na to da si ravno bila gor, pa pravis da jih je še cca. 10 potem ja, imajo zalogo zadaj LOL midva sva cca. 10 dni prej kupila in so bili "samo" še 3 kosiLOL
Drugace pa postavljanje ni problem, več kot enostavno, že skoraj komično. Le pravilno si ga moras obrniti, da imas podplahto pravilno obrnjeno (črne zanke na črne, rumene na rumene), potem pa samo rdeče klipsne odpiraš in haklaš, na koncu še zategnes in fertik del. Pospravljanje je 98% enako v obratno smer, le na koncu, ga moraš prepogniti malo "na silo" (ceprav se bojis da bos polomil), pa je ok. Navodila ki so v torbi niso vredna pol k** Confused
Youtube je tvoj prijatelj Wink
se ena slika (nenapetega):

Odgovor Napisal/-a: mejhna.

Brez avatarja
mejhna. je odsoten
mejhna.
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: So Jun 28, 2014 6:55 am

Zahvaljujem se za izčrpne odgovore/mnenja.

Odgovor Napisal/-a: guardy

Brez avatarja
guardy je odsoten
guardy
Prispevki: 35
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: Če Jul 03, 2014 7:41 pm

Če bi malo povečala proračun je tudi tole sedajle dobra akcija. Točno tega sem 2 leti hodil v Merkur "fehtat" za kak popust, pa več kot 10% niso dali... Ko pa kupim drugega je pa čez 14 dni akcija :(
http://www.merkur.si/aktualno/oprema-za-kampiranje-in-piknike/sotori/sotor-outwell-oakland-xl-za-5-osebe

Odgovor Napisal/-a: xproject

Brez avatarja
xproject je odsoten
xproject
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Pomoč pri nakupu družinskega šotora

Objavljeno: Če Jul 03, 2014 8:00 pm

colemanov lakeside 4 delux sem kupil lani...ni mi zal denarja :)

Odgovori