Oglasi:

Postavitev opreme - KUHINJA

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Ulla

Brez avatarja
Ulla je odsoten
Ulla
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Postavitev opreme - KUHINJA

Objavljeno: So Mar 17, 2012 9:00 pm

Kje bi našla kakšne fotke, ideje, kako 'postavit' kuhinjo na parceli. Mi bi imeli vse bolj ali manj zunaj, da kuhaš lepo na zraku, nepogrešljiv je kak cm ali več pulta, kakšne odlagalne poličke... Tisti šotorčki nam ne potegnejo, ker je v njih neznansko vroče... Imeli bi na prostem nek sestav. Po naših izkušnjah je skoraj vedno problem za radi pihanja, tako da mora biti kuhalnik ali podobno na nek način zavarovan. Tudi kakšne fotke vaše izvedbe so več kot dobrodošle

Odgovor Napisal/-a: jest

Brez avatarja
jest je odsoten
jest
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Postavitev opreme - KUHINJA

Objavljeno: Sr Jan 02, 2013 1:27 pm

Pozdravljeni, mi na morju bivamo v šotorski prikolici, na parceli z elek. in vodo. Za kuhinjo uporabljamo kuhinjsko omaro (mislim da od proizvajalca Brunner oz. nekaj podobnega), ima zadosti prostora za shranit vso posodo za kuhanje, začimbe, ipd. , skupaj z vgrajenim pomivalnim koritom. Uporabljamo 1x indukcijsko kuhališče in 1x el. ponev (po domače "pico pek") in tudi delovne površine še ostane. Omaro smo si postavili pod drevo (senca), v vetru (burji) se je izkazala kot zelo stabilna, ko pa je padal dež smo umaknili v avto samo el. pripomočke (preventivno), pa voda vseeno ni prišla v notranjost omare. Priporočljivo je imeti en podaljšek namenjen samo kuhinji, da ga ne prestavljaš kar naprej. Upam, da vam bo naša kej v pomoč. Lp.

Odgovor Napisal/-a: jest

Brez avatarja
jest je odsoten
jest
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Postavitev opreme - KUHINJA

Objavljeno: Sr Jan 02, 2013 1:30 pm

Aja se nekaj sem pozabil. C euporabljaš el. aparate nimaš težav kuhanja v vetru. Samo kakšna iglica ali list ti lahko pade v lonec. Lp.

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Postavitev opreme - KUHINJA

Objavljeno: Sr Apr 10, 2013 1:05 pm


Odgovori