Oglasi:

Nakup novega baldahina?

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: Sr Avg 28, 2013 9:37 pm

Torej,odločamo se za nakup novega baldahina,razmišljamo tudi o popravilu oz.delni obnovi starega,ki nam je dolga leta služil. Zanima me sledeče,kako je z baldahini nižjega cenovnega razreda in samih proizvajalcev,(gre se za ADRIO OPTIMA 400 L.1991,obod 820cm) dobiš ga že za 580€ dalje pa vse do 1400€. Res da imamo postavljeno prikolico nekje 3.tedne na leto. Je mogoče kdo kupoval baldahin v Ivančni Gorici pri Krčmarju,imajo tudi spetno stran (baldahini.si),je nekje SR.razred in izdelano na Nizozemskem? Ali naj se obrnem rajši kam drugam,kakšne trgovine z kamp opremo in kje dobiš največ popusta na gotovino? Hvala za odg.

                            L.P. Boštjan

Odgovor Napisal/-a: BorisT

Brez avatarja
BorisT je odsoten
BorisT
Prispevki: 91
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: Če Avg 29, 2013 12:38 pm

Živjo!  Mi smo pred 3 leti kupili baldahin v Ivančni Gorici firme Gerjak in smo zelo zadovolni.Kampiramo nekje 4 tedne.Verjetno ni teko kvaliteten kot Induplati ampak dobiš skoraj za ta denar.Priporočam, da ga vzamete z gumirano streho ne plastificirano.Priporočam,da v slučaju nakupa baldahin odprete pogledate oziroma montirate na prikolico,ker jaz sem to storil in ugotovil da mi zraven niso dali pravih palic.Drugače pa je vse v redu.Kupili smo ga v jeseni , ko so imeli rozprodajo je bila cena zelo ugodna. LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: Če Avg 29, 2013 12:47 pm

preverite še pri Orehku v Domžalah - http://www.camp-ing.si... ko hodimo po kampih vidimo ogromno njihovih baldahinov in nekateri so že kar stari, pa še kar držijo :)


Odgovor Napisal/-a: munja12

Brez avatarja
munja12 je odsoten
munja12
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: Po Sep 02, 2013 8:32 am

http://www.obelink.eu/
Preverjeno!

Odgovor Napisal/-a: slavkos

Brez avatarja
slavkos je odsoten
slavkos
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: To Sep 03, 2013 4:25 pm

Predlagam, da greste na www.obelink.nl ali www.obelink.nl.
Izbira popolna, cene znižane. Za vaš baldahin bi bila cena že od 350 eur navzgor. Jaz sem kupil zase pred mesecem dni. baldahin, ki je bil cenovno izjemno ugoden (pastificirano platno, izdelava, sestavni deli (novi clipsi za palice, doda, univerzalnost (možnost kasnejše integracije - dokupa kuhinje, nadstreška, itd. Splača se pogledati. Pohvalno. Dostavijo v roku 3 dni (dobil sem tri pakete po cca 20-40 kg) plačal pa poštnino le 30 eur.

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: To Sep 03, 2013 6:05 pm

Kako je pa kaj z samo kvaliteto le teh baldahinov,ker nekateri kritizirajo Nizozemsko kvaliteto? Mislim da jih nekdo iz Celja celo uvaža po ugodnih cenah,menda iste kot Gerjak iz Ivančne g.

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: Pe Sep 13, 2013 6:39 am

Evo,naročil preko int. strani OBELINK.de. Hvala za info.

Odgovor Napisal/-a: snežana

Brez avatarja
snežana je odsoten
snežana
Prispevki: 60
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: Po Okt 21, 2013 5:16 pm

Zanima me kako se plača pri naročilu na obelinku ?
Ali je plačilo vnaprej ali po povzetju ?

LP Snežana

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Nakup novega baldahina?

Objavljeno: To Okt 22, 2013 6:23 am

Pozdravljeni,mi smo plačali preko Vise,imate pa več načinov plačila. Baldahin smo dobili v 4.dneh brez še kakršne koli dodatnih stroškov. Aja stroške dostave vam pri naročanju še prištejejo cca. 30€,dobite 2. paketa palice+baldahin. Srečno

Odgovori