Oglasi:

Šotori QUECHUA

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: amarnat

Brez avatarja
amarnat je odsoten
amarnat
Prispevki: 71
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: To Jul 09, 2013 9:38 am

Pozdravljeni !

Sem pri nakupu šotora pa me zanima, ali ima kdo od vas izkušnje z Quechuo: Seconds family 4.2 XL ali pa T6.2 XL air. Pomembno mi je, da je stojna višina, da ima inpregrirano dno.

Hvala vsem


Odgovor Napisal/-a: telma

Brez avatarja
telma je odsoten
telma
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: Ne Jul 14, 2013 6:50 pm

Mi smo  lani kupili T6.2 XL Air 6,smo zadovoljni,http://www.youtube.com/watch?v=KNF3kh4f2BU.

Odgovor Napisal/-a: aljoman

Brez avatarja
aljoman je odsoten
aljoman
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: Po Jul 15, 2013 10:39 am

[QUOTE=amarnat]Pozdravljeni !

Sem pri nakupu šotora pa me zanima, ali ima kdo od vas izkušnje z Quechuo: Seconds family 4.2 XL ali pa T6.2 XL air. Pomembno mi je, da je stojna višina, da ima inpregrirano dno.

Hvala vsem

[/QUOTE]
Mi smo eno sezono uporabljali SF 4.2 XL. Nas šotor ni prepričal z enostavnostjo. Prej nasprotno. Postavitev ni tako preprosta kot izgleda, sploh pa pospravljanje. Sam sem si naredil skici za podiranje in pospravljanje (po sekvencah) iz predstavitvenega spota.
Stojna višina je 150cm Angry Šotor nima integriranega dna, tako da se po predprostoru oz. vmesnem prostoru med spalnicama žužki lahko prosto sprehajajo. Šotor ima komarnike na vratah od spalnic.
Mi smo lani kupili šotor Vango Icarus za štiri osebe.

Odgovor Napisal/-a: telma

Brez avatarja
telma je odsoten
telma
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: Po Jul 15, 2013 12:23 pm

Glede postavljanja in razstavljanja ni težav (postavljeno komplet z zabijanjem klinov in vsega potrebnega porabiva z ženo dobre pol ure),naš šotor ima povsod komarnike. Mogoče je res edina pomanjkljivost  dno v predprostoru,ker ni integrirano, ima pa okoli rob tako,da je kot korito.Tako da se žužki ravno ne sprehajajo okoli kaka mravlja se pa v vsakem primeru sprehodi.Šotor je izredno prostoren in je primeren za udobno bivanje štiri članske družine drugi problem pa je dobiti prostor v kampu v visoki sezoni saj je dolžina 610 ter širina 420 višina 210,ampak to je že druga zgodba.
Mislim,da pa dobiš tule največ za svoj denar še sploh če  sedeš v avto in ga nabaviš pri Dechatlonu v Italiji še sploh sedaj ker so tam popusti

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: Po Jul 15, 2013 12:37 pm

ravno sem hotel napisat, da imajo sedaj v trgovini Decathlon v Miljah razprodajo:
http://www.avtokampi.si/novica/0/963/Trgovina-Decathlon-akcija-kamping-opreme-od-12-do-27-julija

Odgovor Napisal/-a: telma

Brez avatarja
telma je odsoten
telma
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: Po Jul 15, 2013 4:46 pm

Ja sedaj imajo novo trgovino takoj čez mejo,mi smo,do sedaj obiskovali trgovino v Udinah.

Odgovor Napisal/-a: aljoman

Brez avatarja
aljoman je odsoten
aljoman
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: Po Jul 15, 2013 5:10 pm

[QUOTE=telma]postavljeno komplet z zabijanjem klinov in vsega potrebnega porabiva z ženo dobre pol ure
[/QUOTE]
Pol ure je precej za pop-up šotor. Toliko se porabi za navaden družinski šotor.
Tudi cena 350eur ni ne vem kako ugodna. Za tak denar prav gotovo dobiš primerljiv, če ne kvalitetnejši šotor.
Težava nastane, če se zlomi palica pri Quechui.

Odgovor Napisal/-a: telma

Brez avatarja
telma je odsoten
telma
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: Po Jul 15, 2013 6:45 pm

Pač nekateri so bolj spretni in postavijo hitreje.Mi smo zadovoljni v dobre pol ure postaviti takšen šotor,sestaviti kuhinjo,mizo,.....in prej kot v eni uri že uživaš ob pivu pred šotorom. Glede kvalitete je pa pač tako,da se strokovnjaki težko sporazumejo kaj je dobro in slabo.Mi kampiramo že kar nekaj časa in v vseh teh letih sem prišel do zaključka ,da kaj dosti ne profitiraš v istem cenovnem razredu  glede na proizvajalca(en ima dobro to drugi ono).Glede palice je pa itak hudič pri katerem koli poči.
(enim je všeč WV,drugim citroen,tretjim ford, z vsemi pa se dosti dobro voziš)
Aha pa še tole,kar imamo mi  ni pop-up šotor ampak tale http://www.decathlon.it/tenda-t62-xl-air-6-posti-id_8171137.html

Odgovor Napisal/-a: sekirca

Brez avatarja
sekirca je odsoten
sekirca
Prispevki: 12
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: To Jul 30, 2013 3:47 pm

Se strinjam z Aljomano-om v vsem glede Quechue Second Family 4.2 XL.

Odgovor Napisal/-a: mucek4

Brez avatarja
mucek4 je odsoten
mucek4
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Šotori QUECHUA

Objavljeno: To Avg 20, 2013 9:16 am

Mene pa zanima, ali ima kdo doma T4.2 XL Air B?
To je šotor, ki ima namesto sprednjih oken mreže za zračenje. In nam pri teh mrežah v šotor teče voda.
Če ga ima kdo in bi ga bil pripravljen postaviti da si ogledam ali je problem v seriji ali je problem v mojem dotičnem izdelku.

Odgovori