Oglasi:

BRAKO prikolica???

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: Sr Jun 19, 2013 9:20 pm

Torej,kupujem brako prikolico tisto klasično,ki jih je največ na netu ali pa brako model SKIF. Pa imam nekaj vprašanj,katera se lažje in hitrejše pelje (do 110km/h) in postavlja,dobre in slabe lastosti ene in druge. Na kaj moram bit pozoren pri nakupu,katera je večja in bolj praktična,ker smo 3je 2.odrasla in 1.otrok 5.let,uporabljal bi jo pa za kak hiter potep 3-4.dni mogoče tudi kdaj za potepanje po sosednji Hrvaški,torej se bo tudi veliko premikala sem ter tja.Kako je kaj s pnevmatikami,koliko prostora je še v popolnoma zaprti prikolici,je možnost kak manjši hladilnik spravit not in drobnarije? Hvala za karšne koli info. ali pa če kdo katero od teh dveh prodaja!

                 L.P. Boštjan

Odgovor Napisal/-a: Stella84

Brez avatarja
Stella84 je odsoten
Stella84
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: So Mar 15, 2014 9:43 am

Lep pozdrav!
Tudi jaz se bom pridružila tej objavi z istim vprašanjem kot Boštjanček Smile Tudi mi smo tričlanska družinica, dodala pa bi samo še, ali je treba za brako prikolico dokupiti baldahin, ali se nahaja zraven prikolice?
Hvala za kakršenkoli namig in Lep pozdrav! Big smile

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: So Mar 15, 2014 2:06 pm

Pri brako imate posebej spalni del+ predprostor,kjer je lahko kuhinja ali samo za kramo,malo si poglejte na netu pod barko priklice in glejte slike.Mi imamo poleg še arafat kjer imamo mizo in prostor za kuhanje!

Odgovor Napisal/-a: Stella84

Brez avatarja
Stella84 je odsoten
Stella84
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: So Mar 15, 2014 3:47 pm

Aha potem ste jo le dobili Smile Gledali smo tudi nove a je krepko preko našega proračuna, za ta denar dobiš že pravo prikolico ali celo malo manj moderen avtodom. Kot otrok se je spomnim, ker smo jo imeli lep čas in smo imeli poleg tudi baldahin na zadrgo, kot pri pravi prikolici in še spredaj arafat, kar pa sem jih videla sedaj so te stare že v zelo slabem stanju Cry , no vsaj večina tistih, ki se prodajajo. Do poletja se bo upam, da že našla kakšna rešitev ali pa morda šotor...

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: So Mar 15, 2014 6:39 pm

ja ta pravim Brako prikolicam (to so makedonske )se res ze vsem leta poznajo saj so iz sotorskega platna novejse so pac ze plastificirane gumirane no mi smo tudi ,ko je bila se v zelo dobrem stanju vedno se cez dali plahto za ziher ,kot jo damo tudi sedaj cez pravi baldahin pac zihr je ziher pa se ce kaksna veja pade je vse eno bol mocno
so pa Brako pac ful poceni v bistvu so se sotori drazji in se za tovorno prikolico se jih lahko ponuca pa pozimi ne zavzame veliko prostora saj jo zvrnes na bok

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: So Mar 15, 2014 8:43 pm

Če vas zanima brako jo sosed prodaja (200€ hoče zanjo+reg.je še 2.leti),na zunaj je malo za poštimat-sem pa tja kakšna praska in manjša buška,vem pa da je ohranjena ker je zelo natančen človek in se stvari merka,poleg pripada gumirana streha,vem pa da je temno zelene-rjave barve. Če bi kakršno koli info me pokličite. 031507436 Boštjan

Odgovor Napisal/-a: Stella84

Brez avatarja
Stella84 je odsoten
Stella84
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: Ne Mar 16, 2014 3:12 pm

Najlepša hvala za tole. Se bom oglasila, v sredo ali četrtek, ker imam do takrat cel dan službo in bi jo prišli tudi pogledat, če se da. Smo pa zainteresirani. Smile

Odgovor Napisal/-a: Boštjanček

Brez avatarja
Boštjanček je odsoten
Boštjanček
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: Ne Mar 16, 2014 5:30 pm

Ni problema,samo prej me pokličite,ker je sosed trenutno v tujini in niti ne vem kdaj pride. Lahko pa rečem da smo danes našo brakico v celoti postavili v pičlih 30.min in še to več ali manj sam!

Odgovor Napisal/-a: mateja.rade

Brez avatarja
mateja.rade je odsoten
mateja.rade
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

BRAKO prikolica???

Objavljeno: Če Apr 24, 2014 6:58 am

ali je brakica mogoče že prodana? Če ne mi javite na tel 031 464 973 Mateja

Odgovori