Oglasi:

Šotor - impregnacija

Vse o nakupu in uporabi kamping opreme (šotori, baldahini,mize, stoli...)

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: solinar

Brez avatarja
solinar je odsoten
solinar
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Šotor - impregnacija

Objavljeno: Sr Jun 19, 2013 12:23 pm

     Pozdravljeni...

Že tretjo leto imam šotor Amalfi 5, s katerim sem res zelo zadovoljen.Sedaj me pa zanima, kako je z impregnacijo.Je to potrebno, kaj je potrebno impregnirat in kdaj je priporočljivo to naredit?Pa tudi katero sredstvo mi priporočate po vaših izkušnjah, da se obnese?Kako pa je z zadrgami?Mogoče tole:

http://www.enaa.com/oddelki/sport/izd_1631_kmkl01339_brunner_tekocina_0205014n_waterproofer
ali tole
http://www.sunfun.si/slo/katalog/str_dodatna/torbe.htm

Vnaprej se vam zahvaljujem za vašo pomoč...

Solinar

Odgovor Napisal/-a: Buxus

Brez avatarja
Buxus je odsoten
Buxus
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Šotor - impregnacija

Objavljeno: To Jun 25, 2013 7:09 pm

Pred nekaj leti sem nabavila tistega prvega, od Brunnerja. Nanaša se s pumpico, nanos je precej neenakomeren, zato moraš iti zadaj s krpico in vse skupaj dobro razmazat, drugače se vidijo fleki. Meni to ni bilo všeč. Ta drugi je zgleda v obliki spreja, kar bi znalo biti bolj praktično, preizkusila ga pa nisem.

Aja, pa jaz sem šotor očistila in impregnirala kar na dopustu, dan pred pospravljanjem, tako da je bil potem nared za naslednje leto.

Odgovor Napisal/-a: faby07

Brez avatarja
faby07 je odsoten
faby07
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Šotor - impregnacija

Objavljeno: To Jul 22, 2014 7:21 pm

Glede na letošnje super poletno vreme Confused me zanima, s čim impregnirate šotore. Ali jih sploh impregnirate vsako sezono in kaj se najbolje obnese?

Odgovor Napisal/-a: Friday13

Brez avatarja
Friday13 je odsoten
Friday13
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Šotor - impregnacija

Objavljeno: Če Jul 24, 2014 1:17 pm

Jaz ga do zdaj še nisem in je star 3 sezone. Je pa letos 3 dni padalo, ko smo bili na dopustu in ni nič premočilo.

Odgovori