Oglasi:

Prikolice kar tako

Vse o opremi počitniških prikolic, nakupu, prevozu...

Odgovor Napisal/-a: barbi

Brez avatarja
barbi je odsoten
barbi
Prispevki: 21
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolice kar tako

Objavljeno: Po Sep 26, 2011 10:43 am

kje pa so takšni depoji ki prodajajo prikolice.mi smo letos prečesali celo pulo in okolico pa ga nismo našli.Kakšne pa imate izkušnje z nakupi prikolic iz tujine kot so nemčija in nizozemska?Ma nasploh katera firma je nekje dobra in cenovno ugodna?Pa še kakšen ugoden privat kamp v okolici pule ali pa kje v istri lahko tudi kje okoli crikvenice nekje ta konec,da je nam dolenjcem blizu in da je še lepo povrhu.

Odgovor Napisal/-a: AdriaCamper

Brez avatarja
AdriaCamper je odsoten
AdriaCamper
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Prikolice kar tako

Objavljeno: Če Sep 13, 2012 7:50 pm

Če še koga zanima kaj več o prikolicah (potujočih prikolicah ) boste tukaj našli precej zanimivega.
Upam da nebo kdo jezn ker sem mal reklame naredil za forumWink

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolice kar tako

Objavljeno: Pe Sep 14, 2012 7:10 am

ja ni panike, tudi malo reklame za drug forum dopuščamo :)
lahko pa se povežete s hrvaškimi kolegi - prikoličarji, ki so tudi na našem forumu prisotni . najbolje se je povezati s Statlerjem, ki je vodja in ki vsako leto organizira tudi zbor prikoličarjev v kampu Tuhelj:
http://www.avtokampi.si/forum/forum_posts.asp?TID=543&title=6-susreti-kamperskih-forumaa-tuhelj-9-2012
avtokampi.si2012-09-14 09:11:01

Odgovor Napisal/-a: Wanted

Brez avatarja
Wanted je odsoten
Wanted
Prispevki: 22
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Prikolice kar tako

Objavljeno: So Jan 12, 2013 7:21 pm

[QUOTE=Pridna]Prenovitelj: tudi naša stara Adria (po moje bi jih danes štela že blizu 40:) je imela podoben zračnik, celo 2 (nad večjo posteljo in tisto manjšo), razporeditev je bila 2+1
Spomnim se, da je mama pod te zračnike vsako leto ob koncu sezone, dala kakšno vrečko, da ne bi zaradi starosti, voda prišla v notranjost.LOL
Ah ja, sedaj imata starša novejšo Knauss-ko, tako da vrečke odpadejo Tongue[/QUOTE]
Kaj pa po končanju počitnikovanja ?
Zaprejo se vrata, okna - strešna in stranska,...... kako naj se prikola zrači, če ni zračnika Big smile

Odgovor Napisal/-a: prenovitelj

Brez avatarja
prenovitelj je odsoten
prenovitelj
Prispevki: 46
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Prikolice kar tako

Objavljeno: Sr Avg 21, 2013 11:47 am

Nekje sem prebral, da je ta odprtina za odvajanje kondenza. 

Odgovori