Oglasi:

kampi v makedoniji

Informacije o kampih v ostalih državah npr. Italija, Avstrija, Nemčija, francija, Španija

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kampi v makedoniji

Objavljeno: Sr Apr 26, 2017 3:46 pm

Rad bi imel kaksno informacijo iz prve roke o kaksnem kampu ob Ohridskem jezeru v Makedoniji,samo za prenocitev,vendar vseeno z minimalnimi pogoji za "prezivetje".Imam namen Beograd, Makedonija in potem par dni v Grciji, Albanija,Crna gora in po hrvaski obali nazaj domov.Cudno se mi zdi da na forumu ni nobenega podatka za Makedonijo.Ce kampi niso v redu,je mogoce boljse vzeti privatno sobo samo za eno noc ?Tudi za Crno Goro niso podatki ne vem kako popolni,ali manjkajo ceniki, ali ocene obiskovalcev, ceprav se mi zdi da tudi po bivsi "jugi"hodijo slovenci.Vsaka informacija dobrodosla. Se nekaj bi vprasal, ali zavarovalnice priznajo kritje proti tretji osebi v Albaniji, ali je tam treba placati dodatno zavarovanje posebej ?Hvala

Odgovor Napisal/-a: Janecc

Brez avatarja
Janecc je odsoten
Janecc
Prispevki: 3
Pridružen: Sr Feb 15, 2023 6:50 am

Re: kampi v makedoniji

Objavljeno: Sr Feb 15, 2023 7:34 am

Pozdrav
Makedonija zanima tudi mene
preverjam možnosti za poletje in mi je v oči padel ta tvoj post.
in praznina.
Ugibam da tja hodijo večinoma z avtodomi.
Ti si šel? Ali morda kdo drug? Kako je bilo?

Gledal sem viaMichelin, samo vožnje do Ohrida 11h, torej + 3 h meje za nočno vožnjo - ugibam. Ampak ne vem koliko je realen. Ker za stroške navede samo 18 € cestnin kolikor dosežemo skoraj že na Hrvaškem, kje sta še Srbija in Makedonija...

Vožnja od Ohrida čez Albanijo pa samo do peljaškega mostu kaže da bi trajala 9 h kar bi znašalo povprečno hitrost ca 50 km/h
+ 3 za meje?  

Izkušnje s kampi?
Morda tudi kakšni FKK?

Odgovor Napisal/-a: Janecc

Brez avatarja
Janecc je odsoten
Janecc
Prispevki: 3
Pridružen: Sr Feb 15, 2023 6:50 am

Re: kampi v makedoniji

Objavljeno: Sr Feb 15, 2023 7:34 am

Pozdrav
Makedonija zanima tudi mene
preverjam možnosti za poletje in mi je v oči padel ta tvoj post.
in praznina.
Ugibam da tja hodijo večinoma z avtodomi.
Ti si šel? Ali morda kdo drug? Kako je bilo?

Gledal sem viaMichelin, samo vožnje do Ohrida 11h, torej + 3 h meje za nočno vožnjo - ugibam. Ampak ne vem koliko je realen. Ker za stroške navede samo 18 € cestnin kolikor dosežemo skoraj že na Hrvaškem, kje sta še Srbija in Makedonija...

Vožnja od Ohrida čez Albanijo pa samo do peljaškega mostu kaže da bi trajala 9 h kar bi znašalo povprečno hitrost ca 50 km/h
+ 3 za meje?  

Izkušnje s kampi?
Morda tudi kakšni FKK?

Odgovori