Oglasi:

Kateri kamp v Bosni?

Vse o bosanskih kampih

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: To Maj 31, 2011 11:58 am

Poleti načrtujemo pot proti Dalmaciji čez Bosno. Ali priporočate kakšen kamp na relaciji od Slavonskega Broda do Sarajeva in naprej proti Mostarju in Pločam?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: To Maj 31, 2011 8:00 pm

Prav dosti izbire sicer nimate. Ker si boste sigurno šli ogledati Sarajevo, potem se tam ustavite v kampu Oaza, ki je edini kamp na tem območju in leži čisto na zahodnem delu mesta. Do centra boste imeli cca 15  minut vožnje z avtom. Priporočamo tudi ogled izvira reke Bosne, ki je samo kakšen kilometer naprej od kampa.

V Mostarju nimajo kampa, je a zelo prijeten kamp cca 10 km naprej v kraju Blagaj - imenuje se kamp Aganovaca, kjer so zelo veseli vseh slovenskih kampistov.

Odgovor Napisal/-a: gagi

Brez avatarja
gagi je odsoten
gagi
Prispevki: 15
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: Če Jun 02, 2011 4:40 pm

Tudi jaz priporočam kamp Aganovac. Mi smo tam kampirali že dvakrat in smo se počutili enkratno. Tja se sigurno še vrnemo!
Ker je kamp zelo majhen, se splača prej poklicati in rezervirati prostor.
Blagaj je zelo zanimiv kraj, je kar nekaj za videti in si zasluži vsaj en dan postanka. Lastnik kampa,Nedžad, vam bo dal vse napotke, podatke, informacije, in še in še. Fant je res enkraten!

Odgovor Napisal/-a: tatjana1112

Brez avatarja
tatjana1112 je odsoten
tatjana1112
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: Sr Avg 24, 2011 7:51 pm

Tudi mi v tem kampu pravkar preživljamo počitniške dni, je res enkratno - Nedžad je prava faca.
Vsakemu gostu pripravi dokumentacijo o zanimivostih v Blagaju in kako do Mostarja ...
Čez dan je bila temperatura 41 stopinj, reka Buna - voda ima 10 stopinj - pa prijetno hladi razgrete misli...Wink


Odgovor Napisal/-a: prenovitelj

Brez avatarja
prenovitelj je odsoten
prenovitelj
Prispevki: 46
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: Po Sep 05, 2011 1:17 pm

Zadnjič sem v Međugorju videl, da je še en kamp na obrobju kraja (eden, ki je evidentiran tudi na tej spletni strani, je skoraj v centru). Ker grem v kratkem spet tja, si bom malo bolj ogledal to zadevo. 

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: Po Sep 05, 2011 7:48 pm

joj to bi bilo pa res dobro če bi nam naredili nekaj fotk tega kampa in dodali še točno lokacijo in kontakte, pa če je možno še cenik :) - že v naprej hvala

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: Če Sep 08, 2011 8:38 pm

Tudi jaz sem se ustavil v Blagaju(kamp Aganovac),super,vsem ga priporocam,strinjam se z vsem zgoraj opisanim.Ker je kamp majhen je skoraj obvezno prej poklicati in rezervirati.Do Mostarja vozi mestni avtobus(v casu sole verjetno bolj pogosto)

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: Če Sep 08, 2011 8:48 pm

Ustavil sem se tudi v kampu Oaza blizu Sarajeva.Kampira se kot da bi bili v parku(trava in mogocna drevesa).Ob mojem obisku so bile sanitarije ciste(v kampu je bilo malo ljudi),vendar je vse polomljeno,ene pipe delajo,druge ne(nekje je samo vrela voda,nekje pa samo mrzla),toaletni papir se obcasno pojavi.Na te stvari je treba bit pripravljen pa se potem vsak sam organizira po svoje.Nimajo hladilnika,ne zmzovalnika,k sreci so mi sli na roke v restavraciji.Osebje je prijazno,trudijo se po svojih moceh.Menjali so se lastniki,tako da bo mogoce vnaprej boljse

Odgovor Napisal/-a: irena1

Brez avatarja
irena1 je odsoten
irena1
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: Po Jul 23, 2012 2:57 pm

letos smo si spet privoščili pot čez Bosno.Letos smo prespali v čisto novem kampu na začetku mesta Blagaj in
sicer v kamu Paradise. Cena je izredno ugodna, gostitelj prijazen, ima svoje vino iz vinograda in pivo iz soda.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kateri kamp v Bosni?

Objavljeno: Po Jul 23, 2012 7:56 pm

Irena, a je kakšen podatek več o kampu...mail ali pa telefon, ker na netu ni nobenega konkretnega podatka o tem kanpu

Odgovori
cron