Oglasi:

Covid 19- trenutno stanje v kampih?

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: canonlms

Brez avatarja
canonlms je odsoten
canonlms
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Covid 19- trenutno stanje v kampih?

Objavljeno: Če Jul 02, 2020 12:31 pm

Pozdravljeni!
A lahko prosim tisti, ki ste že v kampih na Hrvaškem, malo opišete, kakšna je situacija ob ukrepih koronavirusa? Kako je v sanitarijah? Plaže? Bazeni? Animacija?

Hvala že vnaprej za opise.
Lp
Canon

Odgovor Napisal/-a: cwetto

Brez avatarja
cwetto je odsoten
cwetto
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:17 pm

Re: Covid 19- trenutno stanje v kampih?

Objavljeno: So Jul 11, 2020 4:23 pm

Mi smo se ravno vrnili z Rovinja, v trgovinah in v recepciji obvezne maske, WC-je ves čas razkužujejo in čistijo, povsod drugje nobene razlike. Razen da je na splošno super, ker si na plaži skoraj sam, parcele pa so zasedeno mislim da manj kot polovico.

Odgovor Napisal/-a: bizmbazm

Brez avatarja
bizmbazm je odsoten
bizmbazm
Prispevki: 34
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Re: Covid 19- trenutno stanje v kampih?

Objavljeno: Pe Jul 17, 2020 7:59 am

Mi prišli iz Hrvaške 9. julija zelo malo turistov. Najprej smo bili v Navisu (Stari grad), kjer je bilo zelo veliko prostora in smo bili praktično 10 metrov od morja v senci. Na plaži nobene gužve, sosedje so bili 20 metrov stran. Jadranska magistrala prazna, zato smo veliko prekolesarili tudi s 7 let starim otrokom. Veliko lokalov je bilo zaprtih, v trgovinah malokdo z masko (so me kar čudno gledal z njo). Potem pa odšli še nekaj km južneje od Šibenika, kjer je bilo malo več ljudi v kampu, vendar se mi tuširamo ob in v prikolici. Nam je praktično vseeno za gužvo pri tuših. Na plaži dovolj prostora. Za nas boljši dopust, ker imamo radi mir. Je pa treba malo izbirati kampe. No lahko, da je od takrat že drugače, saj je od tega že več kot en teden. Upam, da sem komu pomagal.

Odgovori