Oglasi:

Kamp Pila Punat

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: livija

Brez avatarja
livija je odsoten
livija
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: Ne Jan 15, 2017 9:35 am

Pozdravljeni,
Mene pa zanima,če se v kampu Pila Punat dejansko kaj dela? Na spletni strani piše,da naj bi bila otvoritev novega kampa 1.junija.Glede na to,da smo sredi januarja,bi verjetno morali že kaj delat? Gledala sem slike(sredi decembra slikano) je še vse tako kot je bilo,ko smo kamp zapustili oktobra.Morda kdo ve kaj več o tem?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: Ne Jan 15, 2017 3:39 pm

Mi gremo v naslednjih 14 dneh enkrat tudi na Krk, da si ogledamo delovišča v kampih Pušća, Njivice, Ježevac, Zablaće. Seveda bomo šli tudi v Punat. So pa do nas prišle še neuradne informacije, da se zadeve spet komplicirajo. V eni zimi naj bi po planu prenovili hotel v Punatu, kamp PIla in še kamp Borik v Zadru, ki prav tako sodi v sklop istega podjetja. Hotel so začeli prenavljati. Sredi decembra smo bili v kampu Borik in tudi tam se ni nič dogajalo.

Ko preverimo na samem terenu, bomo tudi povprašali odgovorne o planih, ker vse skupaj deluje malce čudno oz. neodgovorno. Glede na to, da je za nas zelo pomemben predvsem kamp v Punatu, nas tudi zanima, kaj se bo zgodilo, če do prenove ne bo prišlo oz. v kakšnem obsegu bodo kampistom ponudili parcele, mobilne hišice, prikolice...

Konec novembra je sicer Falkensteiner, ki je lastnik objektov, na svoji spletni strani objavil imeni za oba kampa in osnovne informacije. Npr. za kamp Pila je novo ime - Falkensteiner premium camping Krk in opremljenost:

The name Falkensteiner stands for style combined with design, excellent cuisine, friendly and personal service, state-of-the-art wellness, professional childcare service and perfect holiday atmosphere at the most beautiful places in the Alpine-Adriatic area. As of 2017 you may also enjoy the Falkensteiner experience during your Camping holiday.  The recently renovated campsite Camping Krk stands out thanks to the combination of action and chill out activities; particularly suitable for active holiday seeking families. The beach with clear blue water and pebbles, one of the most popular beaches of the Punat and Krk Islands, lies within walking distance.
Highlights V Falkensteiner Premium Camping Krk​

    508 accommodation units, on 8.4 ha, (408 pitches, 100 mobile homes)
    Pool area with waterslide, 2 children’s pools including water attractions and relax pool
    Falky-Land with childcare service for children above 3 years of age
    Activity programme and animation programme
    2 separated, state-of-the-art lavatories, bathrooms with baby rooms and separate children’s section
    À la carte restaurant
    SPA facilities
    24 h security
    Charging point for hybrid cars
    Free wifi access
    Pets permitted in certain areas
    Restaurants, cafés and shops alongside the promenade

Kamp Borik v Zadru bi moral dobiti ime Falkensteiner Premium Camping Zadar in še opis z njihove strani:

2017 will be an exciting year for camping lovers because Falkensteiner goes 5-star-camping in Croatia. Apart from the great Falkensteiner amenities Premium Camping Zadar stands out thanks to its perfect location. The campsite lies in a calm park within the Falkensteiner Resort Borik, alongside a flat 1 km long, sand and pebble beach.
Learn more
Highlights At the Premium Camping Zadar​

    423 accommodation units, on 8.7 ha, (323 pitches, 100 mobile homes)
    Pool area with waterslide and children’s pools
    Falky-Land with childcare service for children above 3 years of age
    State-of-the-art lavatories
    À la carte restaurant and pool bar
    Activity programme and animation programme
    SPA facilities
    24 h security
    Charging point for hybrid cars
    Free wifi access
    Pets permitted in certain areas
avtokampi.si2017-01-15 16:41:25

Odgovor Napisal/-a: livija

Brez avatarja
livija je odsoten
livija
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: Ne Jan 15, 2017 6:53 pm

Videla  sem,da obnavljajo hotel Park v Puntu.Delajo na polno in na spletni strani imajo objavljeno,da ga odprejo 1.junija(tako kot kamp).Očitno so si naložili malo preveč dela naenkrat.Se mi pa zdi,kot da so umaknili določeni stvari o novem kampu iz neta? Bom vesela,če boste dobili njihovo razlago glede kampa.No,verjetno nas je kar veliko iz tega kampa,ki nas zanima kaj bo z tem.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: Ne Jan 15, 2017 8:20 pm

So ja, mi smo to našli samo še na češki verziji spletne strani :). Nam je bilo čudno, ko smo oktobra izvedeli, da naj bi šli v prenovo vseh treh objektov, potem se pa do decembra ni nič premaknilo. Na Hrvaškem se danes zaključujejo počitnice in jutri gremo v akcijo.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 17, 2017 9:50 am

Občina Punta je včeraj objavila spodnji tekst, ki nakazuje, da v Punatu ne bo sprememb. Mi smo v kamp poslali vprašanje glede nastale situacije in čakamo odgovor. Če bo potrebno, bomo skočili tudi na Krk in se dogovorili kako naprej:

Budući da smo primili više upita naših pratitelja, dugogodišnjih gostiju Kampa Pila, objavljujemo odgovor općinskog načelnika Marinka Žica: "Prema nama dostupnim informacijama, a u kontaktu smo s predstavnicima vlasnika kampa Pila, u tijeku je postupak ishođenja lokacijske dozvole te nije realno očekivati početak radova ove turističke sezone. O novim informacijama ćemo redovito obavještavati našu javnost budući da se radi o važnim privatnim investicijama u turistički sektor naše općine."

Odgovor Napisal/-a: Mara

Brez avatarja
Mara je odsoten
Mara
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:10 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 17, 2017 1:48 pm

Morda sem čudna, ampak meni ustreza, da se kamp še ne bo prenavljal. Sicer ima svoje minuse, a za naš način kampiranja je imel kamp plusov več kot minusov, zato nam je tudi ustrezal. V plus sem mu zagotovo štela manjše število mobilnih hišk, skoraj neopaznih, še kar diskretno postavljenih, odsotnost bazenov in animacijskih kompleksov, dokaj veliko možnosti postavljanja prikolic, šotorov in avtodomov v senco (ki je sicer tudi v tem kampu delna) in (vsaj do sedaj preizkušene) solidno velike parcele. Rada imam kampe, ki so še kampi in ne naselja pločevinastih škatlic, ki jih (praviloma) postavijo v najlepši in senčni del kampa, čeprav so opremljene s klimami, prave kampiste pa stiskajo v majhne in neprimerne parcele. Vem, da se marsikdo ne bo strinjal, a kampiranje v mobilnih hiškah po mojem mnenju ni kampiranje. To so apartmaji, ki so slučajno pač v kampu. Glede na cene pa verjamem, da je to za kamp donosno in da smo prikoličarji in avtodomarji in šotoristi postali odveč. 100 mobilnih hišk me plaši in ko bo to postavljeno, nas ta kamp žal več ne bo videl.
Če slučajno kdo pozna kak kamp, ki še ohranja svojo prvinskost vsaj v večji meri, brez raznih bazenov in primerljivo blizu SLO (brez trajekta), bom hvaležna za namig. Nasprotno s tistim, kar smo vedno mislili (t.j. da bomo vsako leto v drugem kampu), smo svoje korenine pognali v Pili in se vračali (nismo pavšalisti) vsako leto zapored, odkar imamo prikolico. Morda bo pravi čas, da se presadimo drugam. 


Odgovor Napisal/-a: livija

Brez avatarja
livija je odsoten
livija
Prispevki: 7
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: To Jan 17, 2017 2:49 pm

Hvala..Sem danes vidla na občinski strani,da so dali odgovor.Sicer to ne pomeni,da se paušalisti lahko vrnemo,vendar je za vse nas vseeno bolje glede namestitve prikolice(tudi če jo postavimo samo za mesec ,dva).Sicer smo se že nekako sprijaznili z tem,da bomo šli drugam,vendar je Punat le Punat..;)

Odgovor Napisal/-a: Surfar

Brez avatarja
Surfar je odsoten
Surfar
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: Pe Jan 20, 2017 6:49 pm

Pozdravljeni!
Tudi sami imamo težave zaradi neprofesionalnosti vodstva Autokampa Pila, saj nas obravnavajo kot drugorazredne goste oziroma kot nebodigatreba. Ne posredujejo nobenih ua nas bistvenih informacij glede parcel, kaj lahko pričakujemo, kakšni bodo novi pogoji uporabe kampa, rezervacij, pavšalov, cene kampiranja, ....
In to namenoma skrivajo, da bomo imeli onemogočeno drugo izbiro. Kljub vsemu pa smo uspeli pridobiti uraden novi cenik 2017 za kamp Pila - ki je šokanten in nas za ta denar TAM NI !! Po naših informacijah pa še mnogo drugih tudi ne. Potem pa naj si gredo Premium samoto!
To je uraden cenik, ki so nam ga poslali s Pile!
A B C D
  01.06 - 16.06 17.06 - 30.06 01.07 - 25.08
EUR 16.09 -08.10. 02.09 - 15.09 26.08  - 01.09
Person 7 9 11 11,30
Children 6 -11,99 (30%) GRATIS GRATIS 5,50 5,80
Children 0 - 5,99 GRATIS GRATIS GRATIS GRATIS
       
PItch PREMIUM 23,40 32 43 45
PITCH zone A 20 27,60 37,40 39
PITCH zone b 17,50 24 29 30,20
additional tent or mortorcycle 5 5 5 5,20
additional car on pitch 5 5 5 5,20
Bus 10 10 10 10
Parking 8 8 10 10
Trailer parking >5m 6 6 8 8
PItch A – without pers. 21 25 40 42
PItch B – without pers. 21 25 40 42
Safe deposit box 2 2 2 2
Refrigerator 3 3 5 5
Dog 4,50 5,80 6 6,50
Registration Fee 1 1 1 1
Taxes (18 +) 1 1 1 1
Taxes  12 - 17,99 0,50 0,50 0,50 0,50
Lump-sum prices AC Pila € 5.000
26 pitches

Kaj pa menite o tem vi, spoštovani uporabniki kampa Pila?
Lp Gogo

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: Pe Jan 20, 2017 9:51 pm

To je cenik, ki je bil predviden za po ureditvi celotnega kampa. Smo ga tudi mi videli ored nekaj meseci in z njim počakali do začetka prenove, ki pa kot kaže je ne bo še letos. O nadaljni usodi oz. planih bomo več izvedeli naslednji teden. Upamo, da bo kamp vseeno odprt tudi v letu 2017 in da bodo cene ostale na enaki ravni kot lani. Če se bo dalo, bomo uredili tudi kakšen popust na našo kamping kartico ;).

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Pila Punat

Objavljeno: Po Jan 30, 2017 1:28 pm

Danes smo dobili potrjeno informacijo, da vse v kampu Pila ostaja tako kot je bilo lani. Do predvidenih novosti letos še ne bo prišlo, tako da ostajajo cene kampiranja in pavšala enake kot lani. Cenik smo že dodali k opisu kampa, ki se odpira 21. aprila -
http://www.avtokampi.si/kamp/2/46/Pila/

Odgovori