Oglasi:

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: bojkoker

Brez avatarja
bojkoker je odsoten
bojkoker
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Objavljeno: Sr Jun 01, 2011 10:17 am

Zanima me tale kamp pa sprašujem, če bo kdo vedel povedati ali ima morda celo kakšne fotke od tam, KAKŠNA je plaža, ker videti ni kaj preveč na slikah. Torej prvenstveno me zanima ali je kaj sence, kar je odločilno za moj obisk.
Hvala

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Objavljeno: Sr Jun 01, 2011 7:15 pm

smo sedaj dodali malo večje slike pri tem kampu, pod kampom je prodnat zaliv, ki pa žal nima sence, ostalo so pa večinoma skale:


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Objavljeno: Sr Jun 01, 2011 7:16 pm


Odgovor Napisal/-a: bojkoker

Brez avatarja
bojkoker je odsoten
bojkoker
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Objavljeno: Če Jun 02, 2011 6:55 am

Hvala. Kot vidim, si je nekdo pomagal z improvizirano senco (šotorček) Torej se bo treba ali znajti ali pa poiskati podoben kamp, ker tale se mi zdi res dober.

Moj predlog: na tehle straneh so slike večinoma res male. In slika pomeni nam, potencialnim obiskovalcem kampov, koder še nismo bili, kar veliko. Še več pa filmček. Če je možno bi predlagal:
-Večje slike na teh straneh, recimo vsaj širine 800
-Možnost, da uporabniki (obiskovalci) dodamo svoje slike, ko se vrnemo z dopusta in s tem pomagamo prihodnjim potencialnim obiskovalcem. Morda z omejitvijo recimo nekaj slik na kamp, na enega nalagalca?
-Možnost nalaganja naših predstavitvenih filmčkov s kampa v določeni (omejeni) velikosti

Gradivo naj bi najprej pregledal administrator in če se mu zdi primerno, ga objavi, sicer pač ne

Lep pozdrav


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Objavljeno: Če Jun 02, 2011 9:02 am

Glede slik bomo počasi zadevo menjavali v slike na velikost 600 x 400. Razmišljamo tudi o tej možnosti, da boste lahko sami nalagali slike, do takrat pa nam lahko vse slike z vašega dopusta pošljete na info@avtokampi.si in z veseljem jih bomo dodali k kampu ter tudi na našo facebook stran.

Kar se tiče pa video posnetkov, je pa najbolje uporabiti www.youtube.com, kjer lahko zelo enostavno naložite video posnetek, potem pa nam samo posredujete link do video posnetka.


Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Objavljeno: To Jun 07, 2011 4:07 pm

Tudi meni je tale kamp super.Škoda ker je tako daleč.Že nekaj časa brskam po tej spletni strani vendar nikoli nisem opazil tega kampa.Torej če gdo pozna podoben kamp samo da je malo bližje 3-5 ur vožnje bi bil zelo hvaležen za info.lp Roman

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Objavljeno: To Jun 07, 2011 4:39 pm

Roma, takih kampov je od Splita do Makarske in še naprej kar neka. Ravno sedaj se nahajamo v podobnem, kamp Čiste, je pa res, da je to od Lj oddaljeno cca 6-7 ur vožnje. Podobni kampi so tudi na Murtru ali pa pod Velebitom v okolici Paklenice.

Odgovor Napisal/-a: roman67

Brez avatarja
roman67 je odsoten
roman67
Prispevki: 68
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Dubrovnik - kamp Pod maslinom

Objavljeno: To Jun 07, 2011 4:53 pm

Hvala bom malo pregledal.lp roman

Odgovori