Oglasi:

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Vse o hrvaških kampih

Odgovor Napisal/-a: BojanI

Brez avatarja
BojanI je odsoten
BojanI
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Feb 26, 2014 11:30 am

V kempu smo že preko 20 let pa se zgodba o kamnolomu samo ponavlja. Prvič slišim,da naj bi se koncesija iztekla letos, lani je bilo govora o kar še nekaj letih. Poleg tega so lani poglobili del kjer je parkirana ladja, tako da prihajajojo že večje ladje kot je bil recimo Slavutich.. Hrup in prah pa sta prisotna non-stop, začne se zjutraj konča zvečer. Mir je le en del glavne sezone, ko imajo očitno dopuste.

Odgovor Napisal/-a: ljubka zala

Brez avatarja
ljubka zala je odsoten
ljubka zala
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Feb 26, 2014 2:26 pm

Bojanl hvala, sem vesela vašega odgovora. Me pa zanima, glede na to, da ste že 20 let tam, potem verjetno ni toliko moteče, al kako? Mi ne gre namreč skupaj to, da je cena pavšala visoka, hkrati pa ne omogočijo miru. Kako ste pa zadovoljni s kampom na splošno?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Sr Feb 26, 2014 7:19 pm

hrup je kar moteč, predvsem na tistem delu kampa, kjer so novo urejene parcele in mobilne hišice... samo ga je v juliju in avgustu precej manj kot pa v pred in po sezoni, ker imajo nekako dogovor, da čez poletje ne nakladajo skal na ladje. V dolgoročnem planu pa je, da naj bi na tem območju nastal hotelski resort, vendar je verjetno gospodarska kriza vse skupaj malce odložila.

Smo pa bili prejšnji teden v kampu in naredili nekaj zanimivih fotk novosti, ki jih pripravljajo za letos in jih objavili tukaj: http://www.avtokampi.si/novica/2/1072/Kamp-Sirena,-Novigrad-fotogalerija-potekal-del-v-kampu

Odgovor Napisal/-a: ljubka zala

Brez avatarja
ljubka zala je odsoten
ljubka zala
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Feb 27, 2014 10:11 am

Spoštovani,
hvala tudi vam za razlago. Fotke sem že vidla, ja. Tudi kamp v živo prejšnji teden. Je zelo lepo vzdrževan, samo tega kamnoloma se bojim, no. Unhappy

Odgovor Napisal/-a: BojanI

Brez avatarja
BojanI je odsoten
BojanI
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: To Mar 04, 2014 11:28 am

Nisem še slišal, da bi se kdo od pašalistov kaj posebno razburjal zaradi hrupa. Mi smo se tega enostavno navadili in nekako tega niti ne opaziš. Mene osebno bolj kot hrup ladje moti voda ki je zelo odvisna od plimovanja, ki izpira ilovico iz mtve cone levo od pritoka Mirne. Verjetno mora bit ta del hudo naravovarstveno zaščiten, da tisti prehod enostavno ne zaprejo. Poznam ljudi, ki se v sireni sploh ne kopajo ampak hodijo na druge plaže ali v Pineto ali pa celo Maredo in naprej.

lp,
Bojan

Odgovor Napisal/-a: ljubka zala

Brez avatarja
ljubka zala je odsoten
ljubka zala
Prispevki: 6
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: To Mar 04, 2014 5:10 pm

Bojan, super in še enkrat hvala za informacijo.
Ne vem, če vi  mogoče veste. Imamo psa, ki je sicer manjši od mačke Smile, ampak vseeno... tukaj na znaku od avtokampi.si sem videla, da je pes dovoljen. Obstaja kakšna omejitev v zvezi s plažo in kužki v tem kampu? Če mogoče veste, bi vam bila zelo hvaležna za info.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 17, 2014 11:32 am

danes smo dobili informacijo, da bo nekje do 5. aprila zgrajeno novo otroško igrišče v kampu Sirena, ki bo locirano v bližini lokala Oleander... poslali so nam tudi računalniško sliko igrišča..bomo preverili, če bo res tako lepo


avtokampi.si2014-03-17 12:35:31

Odgovor Napisal/-a: BojanI

Brez avatarja
BojanI je odsoten
BojanI
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Mar 20, 2014 9:05 pm

Tudi mi ga imamo, velik za dva mačka, glede tega ni nobenh omejitev. Oglaste se pri meni na parceli pa vam prezentiram vse v živo :-)

lp,
Bojan
BojanI2014-03-20 22:15:30

Odgovor Napisal/-a: puzzle

Brez avatarja
puzzle je odsoten
puzzle
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Po Mar 31, 2014 8:11 am

živjo ali kdo odstopi parcelo v kempu sirena?
hvala lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Sirena, Novigrad - informacije iz kampa

Objavljeno: Če Jul 10, 2014 9:05 pm

Kamp Sirena je dobil nov video, ki smo ga naredili ob obisku kampa konec junija. Posneli smo skorajda cel kamp in tudi novo plažo z bazeni in novo otroško igrišče pri lokalu Oleander. Pri opisu kampa so dodane nove fotke parcel, mobilnih hišic in plaž: http://www.avtokampi.si/kamp/2/22/Sirena-Novigrad/

[TUBE]-smMa7Wt5o8[/TUBE]
avtokampi.si2014-07-10 23:06:28

Odgovori