Oglasi:

Meseči pavšal? Obstaja kaj takšnega?

Vse o hrvaških kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Patrik_

Brez avatarja
Patrik_ je odsoten
Patrik_
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Meseči pavšal? Obstaja kaj takšnega?

Objavljeno: Pe Feb 06, 2015 10:22 pm

Pozdravljeni,

Od lanskega leta sem novopečeni kampist. Dosedaj je prišel v poštev kombi, kateri se je z lahkoto spremenil v kamperja za dve osebi in je dosedaj služil več kot odlično.

Vendar me mika, nakup nove male prikolice (v smislu Tabert t@b).

Problem nastane v tem, da je meni letni pavšal vsekakor preveč, glede nato da mi služba ne dopušča tolikšnega obiska morja in pa seveda mi je popolnoma preveč 2500-3000€ plačevat nekaj, kar bi izkoristil recimo 30%. Pozimi pa me tako ne zanima kampiranje, kvečemu od meseca maja, pa do septembra!

Obstaja kakšen kamp, kjer je možno plačat za recimo 4 mesece pavšalam, torej lahko rečem od maja pa do septembra?

Lepo prosim za kakšen nasvet

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem,

Lp,Patrik

Odgovor Napisal/-a: kr en

Brez avatarja
kr en je odsoten
kr en
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Meseči pavšal? Obstaja kaj takšnega?

Objavljeno: So Feb 07, 2015 2:25 pm

Letni pavšal se ponavadi razume od 1.5. od 15.10. v letu.
Ostalo je pa kamp zaprt ali pa se dodatno plača.
Če želite imeti prikolico koriščeno samo 1 mesec potem jo peljete v kamp in mesec dni plačujete po dnevih.
Ceniki so na spletu, ponavadi za daljša obdobja dajo tudi dodatne popuste.
Obstajajo pa tudi kampi, da lahko plačaš samo zimovanje prikolice cc 200€, ostalo pa plačuješ po dnevih.
Npr. Greš za 14 dni v juniju in plačaš za 14 dni, potem greš za 14 dni v avgustu in plačaš se za te dni.
Prikolico moraš za vsako pospraviti in prestaviti na depo.
Upam da sem odgovoril na vprašanja.

Odgovor Napisal/-a: BraneSU

Brez avatarja
BraneSU je odsoten
BraneSU
Prispevki: 5
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Meseči pavšal? Obstaja kaj takšnega?

Objavljeno: So Feb 07, 2015 6:39 pm

Pozdravljen,
tudi midva z ženo sva šele lansko leto kupila prikolico in začela s kampiranjem sama, brez otrok.
Pred tem smo z otroki kampirali v mobilnih hišicah.
Kupila sva manjšo prikolico, ki je mobilna in hitro postavljiva (samo tenda)
Ta način je vsaj zame najboljši, lansko leto sva bila 15 krat na morju (tri do pet dni), s postavitvijo prikolice je cca. uro dela, izven sezone izbirava parcele ob morju, kar je vsaj zame poseben užitek. Pomembno pri najinem načinu je to, da sva lansko leto obiskala 11 različnih kampov, si ogledala mesta s kolesom in ugotovila, da se da kopat v morju tudi oktobra.
Res pa je, da nisva navdušena nad visoko sezono, gnečo na plaži, v mestu, ampak so nama bolj všeč spomladanski (maj, junij) in jesenski (september, oktober) meseci.
Pa še stroški; 51 dni kampiranja naju je stalo manj kot 1.000€, ker sva vedno prišla dopoldne in odšla popoldne. V vseh kampih se da dogovorit za kasnejši odhod (pomladanski ali jesenski meseci, v sezoni ne, ker že čakajo novi), skrajna možnost je, da zapustiš parcelo ob 12:00 in parkiraš prikolico na parkirišču, kar je v vseh kampih brezplačno.
Tudi s kampi in osebjem imava izjemno dobre izkušnje, nobenih problemov, čistoča je bila povsod na nivoju, mir (razen v Kanegri zaradi norca v Portorožu), res pa je, da nisva človeka, ki bi povsod iskala napake in kosti za kritiziranje (če boš povsod iskal samo slabo, lepega niti opazil ne boš). Prijazen pozdrav, nasmeh, mogoče celo kakšna smešnica odpira srca in prijaznost.
Lep pozdrav vsem,

Odgovor Napisal/-a: tosi zo

Brez avatarja
tosi zo je odsoten
tosi zo
Prispevki: 10
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:04 pm

Meseči pavšal? Obstaja kaj takšnega?

Objavljeno: Če Feb 26, 2015 10:11 am

Ja Patrik je pa druga možnost, da deliš pavšal z nekom, se zmeniš za termine in te potem koristiš.
Nimaš problemov s postavljanjem, prikolice so več ali manj opremljene. 
In seveda to je cenovno sprejemljivo - pol ceneje.
Evo  ODDAM ti pol pavšala.
Veliko sreče z izbiro
Lep pozdrav Tone


Odgovor Napisal/-a: markok

Brez avatarja
markok je odsoten
markok
Prispevki: 31
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Meseči pavšal? Obstaja kaj takšnega?

Objavljeno: Pe Feb 27, 2015 11:51 am

včasih je imel kamp Slatina na Cresu to možnost, preveri

Odgovor Napisal/-a: midva444

Brez avatarja
midva444 je odsoten
midva444
Prispevki: 24
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Meseči pavšal? Obstaja kaj takšnega?

Objavljeno: Pe Feb 27, 2015 9:59 pm

v bistvu pausalisti skoraj povsod placamo pavsal samo od 1maja pa do konca septembra torej 5 mesecev

Odgovor Napisal/-a: markok

Brez avatarja
markok je odsoten
markok
Prispevki: 31
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

Meseči pavšal? Obstaja kaj takšnega?

Objavljeno: Ne Mar 01, 2015 8:41 am

pri nas je šele dve leti, da plačujemo posebej tudi zimovanje, pa še to je gratis , če plačaš da konca januarja

Odgovori
cron