Oglasi:

Kampi Bovec oz. okolica

Vse o slovenskih kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi Bovec oz. okolica

Objavljeno: So Jul 30, 2011 1:15 pm

Pozdravljeni !

S fantom nameravava en podaljšan vikend v avgustu preživeti na Bovškem.
Zato me zanima kateri kamp blizu Bovca oz. malo širši okolici najbolj priporočate ?

Že vnaprej hvala za kakršnekoli informacije ! Smile

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi Bovec oz. okolica

Objavljeno: Po Avg 01, 2011 6:46 am

V bližini centra je kamp Polovnik-idealno izhodišče za ogled mesta, Kanina, Čezsoče...
Nazadnje ko sem bila tam je bilo osebje prijazno, edino topla voda/tuši so bili na žetone.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi Bovec oz. okolica

Objavljeno: To Avg 02, 2011 9:14 am

Svetujemo kamp Soča ali pa Klin, ki ležita 10 km naprej od Bovca proti Trenti - res lepo urejene sanitarije, parcele na travi, pa še lokacija je tik ob Soči.

Odgovor Napisal/-a: Petrusha

Brez avatarja
Petrusha je odsoten
Petrusha
Prispevki: 29
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi Bovec oz. okolica

Objavljeno: To Avg 16, 2011 5:41 am

Pozdravljeni ! Da poročam kje sva na koncu pristala Smile Najprej sva se odpravila v kamp Soča, kjer že na recepciji doživiva zelo neprijaznega receptorja (predvidevam da sina od lastnika; glede na to kakšne komentarje lahko preberemo tudi pri samem opisu kampa). Že s samim pogledom je sporočal, da bi najraje videl, da tisti dan ne bi bilo nobenega gosta več. Da o tem, da ne pozna besed 'dober dan', 'hvala' in še kakšnih vljudnostnih fraz, ne govorim. Vseeno sva si ogledala kamp, lepo urejen, lokacija res super. Problem, da na koncu nisva pristala tam: ni bilo elektrike. Baje zaradi preobremenjenosti. Čeprav ko se sprehodiš skozi kamp vidiš, da skoraj 2/3 gostov ne uporablja elektrike.
Potem pokličeva v kamp Klin in se tja tudi odpraviva. Veliko bolj prijazna receptorka, ampak žal tudi tam ni bilo možnosti koriščenja elektrike. Je pa res tudi ta kamp zelo lepo urejen in na idilični lokaciji ob reki Soči.
Odpraviva se še do kampa Korita, vendar je bil zelo natrpan in dokaj glasen se je zdel.
Zraven vidiva še kamp Jelinc in se najprej odpraviva vprašat če imajo sploh elektriko. Imeli so jo, tako da sva na koncu pristala kar tam. Samo osebje je bolj na easy narejeno, pa tudi urejenost bi bila lahko boljša (predvsem kmetije). Kamp plac pa je okey, brez pripomb. Tudi lušna lokacija, ob Soči. Edini problem je potem bil ker je v nedeljo zmanjkalo vode. To so uredili komaj okrog 22ih zvečer. Malo je bil to problem, ker že komaj čakaš tuš po celodnevni pohodniški turi, potem pa ostaneš brez  Confused

Tako da je bilo kar polno doživetij  Wink


Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi Bovec oz. okolica

Objavljeno: To Avg 16, 2011 7:42 am

Jaz sem bil lansko leto par dni v kampu Soca.Bil sem zadovoljen,lepa lokacija,tudi za obiskovanje sosednjih krajev.vsec mi je travnata povrsina,tudi senco sem dobil pod enim drevesom,dobra je tudi ideja o kovinskih koritih ki si jih zvecer prineses in v njih zakuris ogenj.Sanitarije so bile ciste,na razpolago je bil tudi zmzovalnik in tudi cena ni bila pretirana.Elektrike nisem rabil,tako da ne vem kako je z tem je pa bil camp kar dobro zaseden.Res je pa(sem opazil tudi jaz),da je lastnik(ali njegov sin) neprijazen in nima pravega odnosa do klientov.Skoda

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi Bovec oz. okolica

Objavljeno: To Avg 16, 2011 8:39 am

O neprijaznosti lastnikov kampa Soča smo tudi mi že marsikaj slišal. Mogoče je pa tak odnos samo do slovenskih gostov, ker je kamp kar precej poln in ima res odlično lego.

Vas pa naprošam, da vse kampe še ocenite in dodate komentar, da bodo vaše mnenje videli tudi vsi ostali obiskovalci naše spletne strani.

Hvala.

Odgovor Napisal/-a: Cvetka

Brez avatarja
Cvetka je odsoten
Cvetka
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kampi Bovec oz. okolica

Objavljeno: Po Avg 12, 2013 4:38 pm

V Kampu Soča smo bili z družino zelo zadovoljni. Sanitarije so vzorne, drva za žar so na voljo zastonj. V kampu je mir in red, nobenega kaosa. Mogoče se zdi lastnik komu tečen, ker vztraja, da ljudje niso packi, da ločujejo odpadke in jih ne odmetavajo po kampu, tudi rjoveča glasba, ki bi motila sosede, je prepovedana. Nam je bilo prav to všeč. Zelo primeren kamp za družine z majhnimi otroki in pohodnike. Postrvi za večerjo vrhunsko dobre. Mi bomo sem gotovo še prišli.

Odgovori