Oglasi:

Kamp Menina

Vse o slovenskih kampih

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: Šotorist

Uporabniški avatar
Šotorist je odsoten
Šotorist
Prispevki: 44
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Menina

Objavljeno: Sr Maj 18, 2011 1:34 pm

pred pričetkom sezone smo nekaj krožili v okolici Mozirja, pa smo šli pogledat še kamp Menina, ki je v bližini. Na prvi pogled je res super urejen. Na začetku maja je potekalo še nekaj del. Ali je mogoče kdo že kampiral tam ali pa ima celo postavljeno prikolico na pavšalu, da bi mi povedal kakšno je vzdušje v kampu čez poletje. Ali je veliko mladine in kako je kaj s čistočo sanitarij? Že v naprej hvala za kakršnokoli informacijo o tem kampu. Prilagam pa še eno sliko kampa

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Menina

Objavljeno: Če Maj 26, 2011 8:49 am

Tudi nam se je zdel kamp Menina odličen in nekakšna novost v Sloveniji, ki jo ljudje počasi spoznavajo. Kot vemo naj bi v kampu letos zgradili še družinske kopalnice, tako da lahko rečemo, da je kamp usmerjen v družinski turizem. Prav tako imajo zelo dobro ponudbo športnih aktivnosti, tako da ne bo nikomur dolgčas.

Odgovor Napisal/-a: viv

Brez avatarja
viv je odsoten
viv
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kamp Menina

Objavljeno: Po Okt 03, 2011 6:06 pm

Letos sem kampirala v kampu Menina! Vse pohvale, res! Zelo simpatičen kamp in tudi osebje...
Všeč mi je bilo, da rentajo kurišča, ki si jih lahko postaviš pred šotorom. Jasno, se da kupiti tudi drva... sposojajo tudi kup športnih rekvizitov, raznoraznih biciklov, čolnov...
Skraka, SUPER!

Odgovor Napisal/-a: Oceanium

Brez avatarja
Oceanium je odsoten
Oceanium
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Kamp Menina

Objavljeno: Pe Jul 25, 2014 7:08 am

Pozdravljeni,

Več let smo dopustovali v kampu Menina, in žal je vsako leto slabše, tako , da ne gremo več tja. Wc ji so vedno slabše očiščeni. Gneča je v sezoni nepopisna. Kaj lahko se vam zgodi, da bo vaš sosed le 50 cm od vašega šotora ali prikolice. Res so naredili lep adrenalinski park . Lastnik kampa , ki mu je očitno stopil uspeh v glavo, pa je postal vehamenten, nekoč je rahlo okajen izjavil da ga v juliju in avgustu Slovenci sploh ne zanimajo, ker so Nizozemci veliko boljši gostje, Slovenci pa so dobri maja, junija in septembra.

Odgovori