Oglasi:

Številka parcele

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: mpogac

Brez avatarja
mpogac je odsoten
mpogac
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Številka parcele

Objavljeno: Po Avg 14, 2017 12:28 pm

Pozdravljeni. Predlagal bi, čeprav verjamem, da ni enostavno (ali pač je ... ne vem), da bi pri slikah iz kampov, kjer so slikane parcele, dodali še številko parcele ki je na sliki. Ko iščeš parcelo da bi jo rezerviral, bi se lažje orientiral, v katerem koncu kampa je ta parcela in kakšna senca je v tistem delu kampa. če rezerviraš na pamet ali na zaupanje besedi recepcije ne dobiš vedno to kar pričakuješ. To je samo predlog. Hvala in lep pozdrav. Matej.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Številka parcele

Objavljeno: To Avg 15, 2017 8:23 pm

Uh, to je pa res skorajda nemogoče, ker ko gremo mi po kampih naredimo v povprečju 200 fotk nekega srednje velikega ali velikega kampa in potem od teh izberemo nekako 50 najboljših. Problem pri fotkanju parcel je, da mi nimamo možnosti, da bi goste prosili, da se za kakšno sekundo umaknejo iz kadra, tako da fotkamo parcele, ki so v danem trenutku proste, kjer je vidna lega, opremljenost, senca... Da bi si pisali še točne številke parcel, pa fizično ni mogoče oz. bi nam vzelo res veliko časa. nekateri kampi npr. kamp Straško imajo na sovjih spletnih straneh že poslikane vse parcele, nekateri pa se odločajo na snemanje kampa v stilu google maps, da si potem lahko ogledate celoten kamp.

Odgovor Napisal/-a: mpogac

Brez avatarja
mpogac je odsoten
mpogac
Prispevki: 20
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:11 pm

Številka parcele

Objavljeno: Sr Avg 16, 2017 4:44 pm

Hvala za odgovor. Se mi je zdelo da je skoraj neizvedljivo... Verjamem. Pač sam vprašal sem. Je pa res da že zdaj ogromno informacij podajate na tej strani. Vsaka čast in kapo dol. Bom mal poiskal po njihovih straneh. Nas za naslednje leto vleče nekam okoli Pule. Verjetno Pineta v Fažani ali pa tam okrog Medulina. Samo da bo ravna in senčna parcela ... Wink Hvala še enkrat in ostanjte takšni kot ste, ker ste super. Matej.

Odgovori