Oglasi:

kamp Sveti duh Pag

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: strudl

Brez avatarja
strudl je odsoten
strudl
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

kamp Sveti duh Pag

Objavljeno: Pe Jan 27, 2017 12:30 pm

ali ima kdo kakšno informacijo o tem kampu.zanima me predvsem kakšne so sanitarije in podobne stvari.hvala za  kakršno koli informacijo. lpWink

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp Sveti duh Pag

Objavljeno: Pe Jan 27, 2017 9:06 pm

Sanitarije v kampu Sveti Duh niso nič več kot za osnovno uporabo..sicer je vseeno malce bolje kot pred 5im leti. Mi smo kamp obiskali lani konec avgusta in pri opisu so tudi sveže fotke - http://www.avtokampi.si/kamp/2/279/Sveti-Duh

Nekaj o tem pove tudi ta listek, ki je bil ob našem obisku pritrjen v sanitarijah. Sicer pa je kamp namenjen tistim, ki si želijo kampirati 20 metrov od morja in ne potrebujejo sence in vseh dodatnih zadev od animacij, igrišč ipd.


avtokampi.si2017-01-27 22:08:20

Odgovor Napisal/-a: KaLiDa

Brez avatarja
KaLiDa je odsoten
KaLiDa
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

kamp Sveti duh Pag

Objavljeno: To Apr 04, 2017 10:26 pm

Hejla!
Verjetno ne spada k temu vprasanju...vendar vseeno probam!
Zanima me, ce je tukaj kdo ali pozna koga...ki odda prikolico v tem kampu!? Julij-Avgust 14 dni!!!
PROSIM ZA POMOC!!!!!!
P.s.: ce nisi malenkosten (glede na to da si v kampu) so wc-ji ok...
Nam je specialno vse! Brez komplikacij!
Lp


HVALA!

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kamp Sveti duh Pag

Objavljeno: Sr Apr 05, 2017 4:58 am

Kot smo mi videli, ni nihče oddajal prikolice, ker jih večina pride tja dol samo za čas dopusta in potem prikolico odpelje nazaj. Lahko pa se objavi oglas v rubriki "najem"; pa se mogoče kdo oglasi tudi iz tega kampa.

Sanitarije so pa tako, da osnova je, smo se pa mogoče malce preveč razvadili z ostalimi kampi, ki nudijo precej več. Je pa veliko odvisno od samih gostov - eni imajo nekaj kulture in za seboj počistijo, drugi pa mislijo, da bodo to stalno za njimi delale čistilke.

Odgovori