Oglasi:

Kampi Makedonija

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: tadej962

Brez avatarja
tadej962 je odsoten
tadej962
Prispevki: 9
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Kampi Makedonija

Objavljeno: Ne Mar 27, 2016 9:26 am

Pozdravljeni,
Vaša stran "avtokampi.si" mi je v veliko pomoč pri izbiri kampov po nekdanji "YU". Me pa zanima kako je z Makedonijo, katere na žalost nimate v ponudbi.
Veliko uspeho v bodoče!

Odgovor Napisal/-a: Janecc

Brez avatarja
Janecc je odsoten
Janecc
Prispevki: 3
Pridružen: Sr Feb 15, 2023 6:50 am

Re: Kampi Makedonija

Objavljeno: Sr Feb 15, 2023 7:39 am

Pozdrav
Makedonija zanima tudi mene
preverjam možnosti za poletje in mi je v oči padel ta tvoj post.
in praznina.
Ugibam da tja hodijo večinoma z avtodomi.
Ti si šel? Ali morda kdo drug? Kako je bilo?

Gledal sem viaMichelin, samo vožnje do Ohrida 11h, torej + 3 h meje za nočno vožnjo - ugibam. Ampak ne vem koliko je realen. Ker za stroške navede samo 18 € cestnin kolikor dosežemo skoraj že na Hrvaškem, kje sta še Srbija in Makedonija...

Vožnja od Ohrida čez Albanijo pa samo do peljaškega mostu kaže da bi trajala 9 h kar bi znašalo povprečno hitrost ca 50 km/h
+ 3 za meje?  

Izkušnje s kampi?
Morda tudi kakšni FKK?

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Re: Kampi Makedonija

Objavljeno: To Mar 21, 2023 8:50 pm

Večni problem je, da zmanjka časa za vse in še vse te kampe ne moremo ažurirat, ker tako ali tako nihče ne pošlje podatkov in je potrebno vse na kolenih prosit, da kaj pošljejo.

Evo za Makedonijo:

- na severni strani Ohridskega jezera je kamp Sun Rise > https://campingsunrise.com/

- Skopje je sicer možno dobiti parking tudi v samem mestu (en plačljiv parking ), drugače pa je kamp v sklopu hotela Bellevue, cca 10 km ven iz mesta > https://www.facebook.com/HotelBellevueSkopje

-kanjon Matka se da parkirati na parkingu pri restavracija Matka in če se gre nekaj pojest, ne bo težav tudi s prenočitvijo

Odgovori