Oglasi:

kartice za popust v kampih

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: grestr

Brez avatarja
grestr je odsoten
grestr
Prispevki: 19
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: To Avg 07, 2012 1:16 pm


Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: So Avg 25, 2012 2:36 pm

A ve kdo, kateri je najhitrejši način za pridobitev kamping čekov. Na uradni strani je še vedno naveden slovenski zastopnik. Prijatelj jih nujno potrebuje do 1. septembra. Na uradni strani ne najdem informacije, kolikšen je okviren dostavni čas. Kje se mi bolj splača naročiti iz Nemčije ali iz Anglije.

Odgovor Napisal/-a: komar

Brez avatarja
komar je odsoten
komar
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: So Nov 10, 2012 11:01 pm

Nekaj mi ni jasno. Nikjer ne omenjate Campingcard ACSI. Ta kartica je mnogo bolj razširjena kot Camping Cheque. Očitno jo imajo lastniki kampov rajši zaradi takojšnjega priliva denarja, pri Camping Cheque pa denar dobijo z zamudo.  Pri ACSI kartici plačate v določenih kampih tudi samo 12 eurov.  Velika prednost pa je, da ni treba nanjo nalagati nobenega denarja, ampak plačilo lepo poravnate na recepciji kampa.
Kljub vsemu temu pa izgleda, da je spletna stran "avtokampi.si" sploh ne pozna.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: Ne Nov 11, 2012 1:57 pm

Sedaj ne vem ali delate reklamo za ASCI kartico ali kritizirate nas, ker nimamo vpisanih tudi njihovih ugodnosti. Če delate reklamo, potem pošljite mail na ASCI in naj zakupijo oglas in z veseljem jim bomo naredili dodatno reklamo, ob tem pa še dodali podatke o popustih v kampih.

V Evropi je veliko število različnih kamping kartic in ASCI je samo ena od njih. Verjetno je najbolj uporabljena še vedno kartica CCI, druga za njo pa je kamping kartica nemškega avtokluba ADAC, ki pa se počasi poslavlja oz. jo nadomešča nova kamping kartica Camping Key Europe, ki jo je prevzel tudi nizozemski klub ANWB. Pomembna novost v primerjavi s CCI je, da ta kartica nudi popuste tudi v kampih po Skandinaviji.

Sledijo ASCI in DCC, kamping čeki, Best deal camping card itd.

Mi smo se pred leti odločili za objavo podatkov popustov za CCI, člane AMZS in tudi kamping čeke, ki se jih je dalo enostavno kupiti pri zastopniku v Sloveniji. Žal pa je letos stari zastopnik prenehal s prodajo kamping čekov, tako da je sedaj možno le še naročilo preko spleta.

Kar se tiče kartice ASCI jo v Sloveniji sprejema samo 7 kampov, na Hrvaškem pa jih je okoli 40, ki dajejo v pred oz posezoni posebno ceno za kampiranje dveh oseb (12, 14 oz. 16. eur).

Vedno je možno dodati še kakšnega novega ponudnika, vendar mora biti med kampisti in tudi pri ponudniku interes, da se ta zadeva uredi. Vse skupaj je povezano s kar nekaj dela in vsakoletnim ažuriranjem podatkov.
avtokampi.si2012-11-11 14:58:28

Odgovor Napisal/-a: komar

Brez avatarja
komar je odsoten
komar
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: Ne Nov 11, 2012 2:33 pm

Pozdravljeni !
Se opravičujem, nisem pomislil, da imate z lastniki kartic ugodnosti določene dogovore. Tudi ne delam reklame za nobenega ponudnika, sem le čisto navaden uporabnik obeh kartic, to je ACSI kartice in kamping čekov.  V času uporabe obeh sem opazil, da se prednost nagiba k ACSI kartici, zaradi večje pokritosti v kampih in tudi zato, ker ni treba vnaprej nanjo nalagati denarja. Pa še enega problema se rešiš.  Ker sem imel naloženega več denarja, rok za porabo se je pa iztekal, sem moral na silo prazniti račun, oziroma sem kartico celo posojal kolegom, da so mi jo pomagali prazniti. Pred kratkim sem tudi izvedel, da bo na primer kamp Adria v Ankaranu z novim letom zamenjal ponudnika ib bo presedlal s kamping čekov na ACSI kartice. Že vedo zakaj.
Se še enkrat opravičujem, če sem vas spravil v slabo voljo, kar vsekakor ni bil moj namen.
Lep pozdrav in veliko uspehov želim.


Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: Ne Nov 11, 2012 6:12 pm

zaenkrat nimamo dogovorov, si bi jih pa želeli :) - saj veste, da ažuriranje podatkov in prilagajanje vsem novim ponudnikom vzame kar nekaj časa, z objavo popustov pa naši kampisti mislijo, da smo mi posrednik pri prodaji kamping kartic oz. čekov in od nas zahtevajo dodatne informacije in celo reševanje težav, ki jih imajo.

Mogoče pa naredimo svojo verzijo popustov :)

Odgovor Napisal/-a: xxx

Brez avatarja
xxx je odsoten
xxx
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: Po Maj 06, 2013 11:18 am

Velja ta CCI kartica in popust tudi za pavšaliste ali je to samo za tedenske goste?
Hvala lepa za odgovor

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: Po Maj 06, 2013 11:25 am

CCI kartica ne velja za pavšalite..žal :(

Odgovor Napisal/-a: ms44

Brez avatarja
ms44 je odsoten
ms44
Prispevki: 81
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: Po Maj 06, 2013 9:07 pm

kartica CCI pride prav za krajse pocitnikovanje saj v veliko kampih 10 %popust pridobis z dalsim obdobjem popusti se pa ne sestevajo lani smo jo se imeli edina korist ,da ni bilo potrebno osebne pustit na recepciji pa ,da si zavarovan ce drugim naredis skodo skratka vrzen denar stran   no druzinam z vec clani pa se jo splaca vzet

Odgovor Napisal/-a: milch

Brez avatarja
milch je odsoten
milch
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

kartice za popust v kampih

Objavljeno: Po Maj 19, 2014 9:43 am

Evo bom izkoristil staro temo pa upam da še kdo odgovori.

Res je tudi sami smo imeli sedaj kar nekaj let CCI kartico in res prinaša sorazmerno majhne popuste. Oz. z njo težko dobiš že tisto letno članarino (30 EUR) nazaj. Povečini kampi na Hrvaškem priznajo 5% popust na osebe in ne na skupni znesek (osebe+parcela). Tako da recimo če greš v kamp za 7 dni pa recimo da parcela z elektriko stane 10 EUR in oseba 6 EUR na dan in da kampirata 2 osebi na dan "prihraniš" 60 centov na teden torej 4,2 EUR. V bistvu še za turistično takso za eno osebo za 7 dni ne prihraniš oz. recimo da za dve kavi.
Če bi dali na skupni znesek bi še bilo nekaj pa še to ne nevem koliko.

Zastopim tudi spletno stran avtokampi.si da ne promovira ostalih kartic in ugodnosti, če v tem ne "vidi" koristi. S stranjo je kar nekaj dela in urejanja. Poleg tega se verjetno skoraj vsako leto pojavi kakšna nova kartica in ugodnost tako da je že težko spremljati vse skupaj.

No kakor koli še eno vprašanje za konec. Tudi sami smo se letos odločili za nakup Campingcard ACSI knjižice in kartice. Zraven pride kartica, na katero pač napišeš svoje ime, priimek in ostale podatke. Zanima me če v kampih kaj komplicirajo če je kartica na ime in priimek drugega družinskega člana (oče) ali je vseeno? V primeru kakšnega kompliciranja grem potem raje po svojo knjižico da ne bo problemov. Če pa ni kakšnih zapletov pa tudi v redu? Ima kdo izkušnje s tem? 

Odgovori
cron