Oglasi:

parcele v kampih

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: Ne Jun 29, 2014 6:55 pm

Rad bi nasvet od bolj izkusenih dopustnikov v kampih:
z kolegom,ki ima majhen avtodom(dolzine 5.2m)se odpravljava drugo nedeljo za par dni na Rab (v kamp Padova III).Sam imam avto z sotorom na strehi,tako da imava oba skupaj eno parcelo vec kot dovolj.Tolerirajo v kampu,da vzameva eno parcelo(cena parcele,toliko po osebi in moj avto kot dodatni avto na parceli),ki dejansko zavzema samo prostor avta.Lansko leto v Franciji so nekateri kampi to tolerilali.Zdi se mi brez veze,samo za avto placevat parcelo(ki je verjetno 80-100m2.Hvala za odgovor

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: Ne Jun 29, 2014 7:17 pm

Vlady, kot ste že sami ugotovili, kampi zelo različno tretirajo vaše vozilo in šotor na strehi, zato boste edini pravi odgovor dobili, če boste vprašanje poslali direktno v kamp Padova III: http://www.avtokampi.si/kamp/2/178/Padova-III/

Mislim pa, da vaše vozilo ne bo sodilo v sklop dodatnega vozila :(.


Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: Po Jun 30, 2014 1:42 pm

Ka ko si vi g.administrator tolmacite ta odgovor glede na gornje vprasanje:
Poštovani
Ako su na parceli dva auta ili dva šatora. Sve se računa kao dodatno.

Srdačan pozdrav

AC PADOVA 3
M. Matušan

LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: Po Jun 30, 2014 1:51 pm

u ta je pa težka... bolje je vprašati po točni ceni... preverimo

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: Po Jun 30, 2014 1:57 pm

Hvala za hiter odgovor
Vprasanje ki sem ga naslovil na kamp(po vasem nasvetu)se je glasilo:
Prosim za pojasnilo:z kolegom ki ima mali avtodom(dolzine 5.2m)imava namem par dni prezivet v vasem kampu.Sam imam avto z sotorom na strehi in ne zavzamem dosti prostora,je mozno da imava oba skupaj eno parcelo in se moj avto steje kot dodatni avto.Hvala za odgovor .
Rad bi imel preden grem tja tocno informacijo,da ne bom na licu mesta odvisen od dobre volje "usluzbenke"za pultom.LP in hvala

Odgovor Napisal/-a: re5pector

Brez avatarja
re5pector je odsoten
re5pector
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

parcele v kampih

Objavljeno: Po Jun 30, 2014 10:25 pm

Lep pozdrav

Upam, da si lahko sposodim tole temo za eno uprašanje.

V kampiranju sva s partnerico še čisto neizkušena, zato bi rad uprašal kaj se šteje v ceno, če prideva v kamp 2 odrasli osebi z avtomobilom v katerem imava posteljo, torej ne bi postavljala šotora. Ker gledam cenike kampov in mi ni jasno kaj je razlika med parcelo z elektriko in pa neparceliran prostor z elektriko?
To pomeni, da morava plačati za 2 osebi, avtomobil in še za parcelo?

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: To Jul 01, 2014 6:22 am

V nekaterih kampih se placa toliko po osebi,avto,elektriko in druge"pritikline",v vecini zaracunavajo pa tudi parcele.Neparceliran prostor se smatra tam kjer ni nic zagrajeno,so vsi skupaj(po moznosti cim blizje,skoraj eden nad drugim),ce zelis se elektriko(ce je mozno)jo placas posebej.Vse lepo in prav,do sem nic nejasnega.Ce zelis pa parcelo,imas svoj zagrajen prostor(80-100m2),z elektriko,po vecini tudi z vodo.Ce si sam(naprimer z sotorom,ali kot jaz z sotorom na strehi avta)se na taki parceli iscete med sabo,zato ne vidim razloga(prakticnega,ne ekonomskega)da nebi mogle bit na taki parceli npr.2 druzini(vsi placajo vse,vendar samo 1 parcelo),ki bi jim se ostajal prostor.LP

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: Pe Jul 04, 2014 12:50 pm

Po nekaj kontaktih z g.M.Matusem sva resila zadevo v mojo korist.Ce se ima pravi pristop in ce se ima sreco kontaktirati z razumnim in korektnim sogovornikom se da marsikaj resit.LP

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2221
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: Pe Jul 04, 2014 12:56 pm

točno tako Clap ...imajo pa v kampu Padova III novega, mladega direktorja in upamo, da bodo vse take zadeve urejen pozitivno.

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

parcele v kampih

Objavljeno: So Jul 12, 2014 11:14 am

Bili v kampu od nedelje do cetrtka,kar je g.Matusan obljubil je drzalo(dodatni avto na parceli),tudi po vasi zaslugi.Vredu tudi nov mlad direktor(nekateri pravijo da je prestrog),ki ima vse pod kontrolo in je skozi prisoten.Mislim da bo uredil tudi stvari ki mogoce do sedaj niso"stimale"

Odgovori
cron