Oglasi:

acsi in kampčeki

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovori

Odgovor Napisal/-a: subaru16

Brez avatarja
subaru16 je odsoten
subaru16
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: Po Jun 23, 2014 2:16 pm

Lep pozdrav. Imamo kartico acsi ter kampčeke. Zakaj lahko v nekaterih kampih ta popust velja samo na določenih prcelah-odzadaj v nekaterih pa tudi v prvi vrsti. V njivicah sm bla full šokirana ker sm pričakovala da bomo v prvi vrsti in plačali 16 evrov, velja pa popust na zadnje parcele. V straškotu pa velja na vseh parcelah. Kakšne izkušnje imate vi

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: Po Jun 23, 2014 3:10 pm

To je seveda odvisno od kampa do kampa in njihove interne politike. Je dobro prej poklicat, ali povprašat preko e-maila za dodatne informacije. Sam sicer uporabljam le kamping čeke in še nisem naletel na  kamp, kjer bi moral biti primoran oditi na določeno območje. Kamping čeki so seveda aktualni le v pred in po sezoni, kjer je zasedenost nizka.

Odgovor Napisal/-a: subaru16

Brez avatarja
subaru16 je odsoten
subaru16
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: Po Jun 23, 2014 7:54 pm

Oj. ja to itak vem da je pred in po sezoni. Ste kdaj obiskali kšn kamp na krku al pa v istri da vam je blo ok. in veljajo čeki. Mogoče kaj podobnega Straškotu na Pagu. Smo kar zahtevni, mamo prikolico in tri majhne otroke, enga s posebnimi potrebami in gledam da je na parceli oddtok, voda in elektrika.

Odgovor Napisal/-a: alamar

Brez avatarja
alamar je odsoten
alamar
Prispevki: 120
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: Sr Jun 25, 2014 2:53 pm

Žal kampiramo le s šotorom, zato ne stremimo k popolnoma opremljenim parcelam. Obiskal sem že vse kampe v Istri in na Krku, ki sprejemajo čeke, saj jih ni prav veliko (manj kot deset, če se ne motim) in najbolj so mi pri srcu tisti čisto na jugu (Stupice, Indije...) malce tudi zaradi nostalgije Vendar so to kampi, ki so zaostali v razvoju in ne nudijo vseh modernih priteklin, ki jih imajo kampi z več zvezdicami. Nudijo pa zato bolj prvinski pridih kampiranja.

Za vas bil bil verjetno najbolj primeren Stella Maris v Umagu

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: Sr Jun 25, 2014 6:42 pm

pri uporabi acsi kartice in kamping čekov je v njihovih brošurah običajno napisano na katerih parcelah veljajo te cene..recimo v kampu Sirena v Novigradu lahko uporabljate kartico ACSI na točno določenih parcelah - Camp Sirena - Pitches in zones B-comfort are available to CCA guests. CampingCard ACSI users cannot make reservations.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: Pe Maj 06, 2016 7:14 pm

Novost - Avtokampi.si kamping kartica, ki je brezplačna in vam nudi ugodnosti v 90-ih kampih v Sloveniji, na Hrvaškem, v BiH in Srbiji. Popusti so zanimivi, ker jih določeni kampi nudijo tudi v času glavne sezone. Več o popustih in naročilo kamping kartice- http://www.avtokampi.si/kamping-kartica.asp avtokampi.si2016-05-07 12:55:00

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: So Maj 07, 2016 8:52 am

Sem resil na drugem mestu(vdiskusiji malo nizje).Natisnil kartico in seznam vseh kampov z popusti.Dobra ideja,hvala administratorju.Zanima me,ali mora razne dopolnitve vsak slediti sam ali pridejo kje posebej objavljene.Napisal sem da kampiram z avtodomom,nisem imel druge opcije,kampiram pa z avtom in z spalnico(sotorom)na strehi.Meni je vsec,zeni tudi,tako da uporabljamo to varianto(po lojtrci gor pa po lojtrci dol).Lep pozdrav in se enkrat hvala

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: So Maj 07, 2016 10:56 am

Link popravljen... ker vse delamo sami, lahko dodamo tudi opcijo šotor na strehi vozila, čeprav je po naše vaš način kampiranje čisto normalen šotor in nikakor ne avtodom :).
Kar se tiče novosti pa bodo objavljene na sami strani, bomo pa lastnike kartice obveščali posebej z newslettrom na vse pomembnejše novosti.
avtokampi.si2016-05-07 21:08:30

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: So Maj 07, 2016 7:31 pm

Hvala za pojasnilo.LP

Odgovor Napisal/-a: biker

Brez avatarja
biker je odsoten
biker
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

acsi in kampčeki

Objavljeno: Ne Maj 08, 2016 9:30 am

Imel sem ACSI, vendar je v marsikaterem kampu ta ponudba samo za to, da je dotični kamp v katalogu, drugače pa je dejansko to za najsabše parcele in v pred in po sezoni. So pa tudi pozitivne izjeme. Pohvala ob uvedbi nove avtokampi.si  kartice.

Odgovori