Oglasi:

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 7:07 am

Drage kampistke!  Vse najboljše ob dnevu žena!

Ob vašem prazniku smo na našem forumu pripravili posebno akcijo, v kateri bomo ženskim članicam foruma - kampistkam podarili 5 visečih mrež Samba duo.

Zakaj ne bi na letošnjem dopustu tudi ve kampistke uživale ob guganju v viseči mreži? 5 lepih in kvalitetnih viseči mrež Samba duo, ki so dovolj velike in zdržijo tudi dve osebi, bomo podarili na našem forumu.

Kaj morate storiti?
Na našem forumu (tukaj spodaj) nam do nedelje 11.3. napišite nekaj besed o tem kaj vam je pri kampiranju najbolj všeč. Lahko tudi napišete kdo pri vas podpira tri kline in kdo samo enega :) ali pa kako svojega partnerja prepričate, da namesto vas na dopustu pomije posodo. Lahko pa napišete tudi kakšno anekdoto iz ženskega kampiranja

Med vsemi odgovori bomo ob koncu akcije izbrali 2 kampistki z najbolj izvirnim odgovorom (izbor bomo prepustili ženskemu delu ekipe avtokampi.si)  in 3 naključne kampistke, ki bodo prejele visečo mrežo Samba duo.
avtokampi.si2012-03-08 08:18:43

Odgovor Napisal/-a: Pridna

Brez avatarja
Pridna je odsoten
Pridna
Prispevki: 43
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 8:08 am

Midva kampirava skozi celo leto. Zimska sezona je rezervirana za smučanje, hkrati pa je tudi moja najljubša, vsaj kar se pakiranja tiče, saj je dogovor tak, da je fant zadolžen za pakiranje in pripravo avtodoma v celoti. Vzrok? Ker je zunaj mraz in če želi, da sploh kam grem, mora vse spakirati ( smuč.oprema, voda, izolacija...), sama pa se v avtodom, s troplastno obleko na sebi usedem šele ko je segret in izlet se lahko začne. Jaz pa sem zadolžena za kuhanje in pomivanje posode.Tongue
Poleti si delo sicer porazdeliva, ampak tehnična priprava avtodoma je še vedno v moški domeni, kuhanje in pomivanje pa v ženski. Priznam, oba rada kampirava vendar glede na to, da je fant za kakšen % še bolj "zagnan", to včasih izkoristim in mu prepustim, kakšno dodatno zadolžitevThumbs Up
Za konec pa še zahvala za voščilo....
Pridna2012-03-08 14:47:10

Odgovor Napisal/-a: neja1981

Brez avatarja
neja1981 je odsoten
neja1981
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 8:16 am

najprej hvala za lepe želje ob tako lepem dnevu....
Ob razmišljanju kaj mi je všeč pri kampiranju ugotavljam, da v bistvu čisto vse. Kampiranje je zame nepopisna sreča, drugi svet, kjer se srečujem s sebi podobnimi, kjer se človek nauči spoštovati naravo, kjer je na razpolago ogromno zabave po drugi strani pa mir za dušo, kjer ti nobeno opravilo ni odveč temveč v veselje, kjer najdeš svoj kotiček in uživaš tako v sončnem kot deževnem vremenu, kjer se lahko preprosto spočiješ. Kampiranje je del mene...kar se posode tiče pa, hm ja tu pa se kar malo dajeva z mojim kdo jo bo pomil, saj tudi pomivanje posode je dodatna zabava, spoznaš lahko veliko ljudi, različne kulture...najlepše pa je pomivanje posode zjutraj po končanem zajtrku, ko se dan še prebuja, ptički žvrgolijo, sonček pa te boža....uf, zdaj pa me je to kar malo zaneslo, tako da bom zaključila s tem, da kampiranje je zakon.

Odgovor Napisal/-a: JaLo

Brez avatarja
JaLo je odsoten
JaLo
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 9:11 am

Kampiranje me spremlja že od oroštva, najprej smo kampirali z družino, ko pa sem spoznala mojo boljšo polovico pa preživljava dopuste še izključno v kampu. Seveda se začne že doma, pri nama jaz zagotovo podprem tri kline šotora, ker pišem kar rabima in potem nalagam in zlagam, pa spet razložim in zložin na novo, da bi zavzelo manj prostora. In tako skoraj vsako stvar nekaj krat. Fant poskrbi pa za tehnični del (šotor, miza, stoli, ...), na koncu pa mu vedno prepustim še zlaganje v avto! Tongue Mali avto in VELIKOOOO stvari, ki so seveda nujno potrebne.
Na dopustu si pa delo večino razdeliva, ponavadi kuhava skupaj, pomivama pa izmenično en dan eden in drug dan drugi. Pravično!Wink
Najlepši del kampiranja pa je, ko se lahko udobno zleknem na ležalnik ali pa kar dekico, vzamem knjigo in v miru, v naravi berem. Najraje zjutraj, ko še cel kamp spi in slišiš le ptičke in vodo, če si kje blizu. In ker fant ve, da je jutro moj najljubši del dneva na dopusti, ga on raje prespi. Smile Jaz pa uživam 100/uro! Tako, zdaj sem si naredila že poštene lušte po dopustu...upam, da bom lahko letos uživala v novi viseči mreži!
Pa najlepša hvala za voščilo ob našem prazniku!
Lep dan,

JaLo



Odgovor Napisal/-a: Turbika

Brez avatarja
Turbika je odsoten
Turbika
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 10:32 am

Tudi naša familja kampira zelo dolgo. V začetku v sindikalnih prikolicah, kasneje pa smo si omislili svojo.
No pri postavljanju so seveda glavni moški.  Potem pa so dela nekako porazdeljena. Tehnični del oziroma težja dela so moška, rožce, kuhnja..pa moja. Posodo pomivam jaz, briše mož........k sosedom-haha.LOL Pa to hitro pozabim, k me odpelje s čolničkom na rajsko plažo.

Odgovor Napisal/-a: ninche

Brez avatarja
ninche je odsoten
ninche
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 10:37 am

pozdravljeni/ne :),

hvala za čestitko...sicer smo vesele katerikoli dan se spomnete na nas s posebno pozornostjo, ampak tudi danes paše :).
meni je pa pri kampiranju najbolj  všeč, da je to dopust, teden, dva, ki je tako drugačen od ostalih v letu...ker če bi šli v nek apartma ali hotel, bi bilo isto kot doma. omejeni na par m2, balkon, isti ritem - troškanje stvari gor in dol..v kampu si pa na parceli, greš do morja, ko se ti da, ne rabiš vsega tovorit v avto, iskat parkinga...če je kamp pravi, ima še trgovino z najnujnejšimi zadevami, dobro picerijo in je to to. in je avto 10dni pri miru, mi gremo pa naokoli s kolesom. da ne govorim o šumu morja in vonju borovcev...NEPRECENJIVO & največji L.U.K.S.U.Z.
Lep dan vsem (tudi moški :):)


Odgovor Napisal/-a: popotnika

Brez avatarja
popotnika je odsoten
popotnika
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 12:45 pm

hvala za čestitko,nama je kampiranje všeč , ker sva v naravi, pa med ljudmi iz vseh vetrov, najlepše pa je zjutraj, ko se zbudiva, skuhava kavico in uživava ob pogledu na morje. Kar se tiče klinov in posode, nimava s tem nobenih problemov, za vse poprimeva oba in potem tudi oba res uživava na takšnem dopustu. Kampiranje nama je res nekaj najlepšega, ne bi ga zamenjala za noben hotel. 

Odgovor Napisal/-a: Hojka

Brez avatarja
Hojka je odsoten
Hojka
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:00 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 1:43 pm

Lepe pozdrave vsem forumovcem,
zahvalila bi se administratorjem za lepo voščilo ob dnevu žena. Enako želim tudi jaz vsem predstavnicam nežnejšega spola na forumu in v ekipi Avtokampi.si.
V avtokampih letujem z družino šele zadnji dve leti ... sem pa v otroštvu vsa leta kampirala v prikolici s svojimi starši. Morda ravno zaradi spomina na ne najbolj udobno dopustovanje (ženski del familije smo bile vedno zadolžene za pakiranje, razpakiranje, kuhanje, pomivanje posode, prinašanje vode ..., moški pa so jo lepo "pobrisali" v bližnje oštarije ali pa na igrišča z žogo) zdaj sama malo goljufam, kar se tiče kampiranja.
Letujemo sicer v avtokampih (obiskali smo že 4 zelo lepe in letos gremo še v dva (za prvomajske in poleti), vendar najamemo mobilne hišice, ker lastne prikolice ali hiške še nimamo (vendar intenzivno delamo na tem in tudi zato gremo vsakič v drug kamp, da bomo našli takšnega, kjer bi želeli ostati več let).
V osnovi je vse enako - šum morja v neposredni bližini, otroci svobodno tekajo naokoli (pri treh mlajših otrocih si hotela ali pa kakšne privatne namestitve v apartmajih ne znam in ne upam predstavljati... če bi poznali njihovo navihanost in neomajno energijo, si nas tudi vi ne bi znali Smile), svoboda pri odhodu na plažo in z nje, obroki hrane ob najbolj nemogočih urah, večerno druženje s sosedi kamperji... Prednost teh hišic je le v toliko, da ni potrebno za vsako malenkost do sanitarnih blokov.
Kar pa se tiče del in nalog si jih pri nas kar nekako pravično porazdelimo  - pakiranje in razpakiranje ter priprava mize je v moji domeni in bo tako ostalo še naprej (tako vedno vem kje iskati kakšno stvar), vožnja na morje (radi potujemo v bolj oddaljene kraje) in pa roštiljanje je v moževi domeni... za animacijo otrok pa sva vsekakor potrebna oba... Tongue.
Posode je pri nas bolj malo za pomivat, saj uporabljamo bolj kot ne žar in pa posodo za enkratno uporabo (včasih pa je treba popustiti tudi otrokom in jo mahniti na pizze), kar pa se uporabi pri zajtrkih, pa pridno pomagajo tudi že otroci...
Če povzamem.... z oddihom v avtokampih smo neprimerno bolj zadovoljni kot v apartmajskih naseljih, kjer smo se včasih počutili, kot da bi z dežele (kjer živimo) prišli v mestni beton (sploh tam, kjer so strnjena naselja, večnadstropne stavbe z apartmaji itd...) in nedvomno takšnega načina ne bomo več zamenjali... še več... intenzivno smo se podali v iskanje in nakup mobilne hišice ali pa večje prikolice v kampu, kjer nam bo najbolj všeč in bomo tako lahko uživali morsko podnebje tudi skozi vso leto, ne le dvakrat letno.
Prijetne pozdrave vsem skupaj in kmalu nasvidenje v katerem izmed kampov!
Jelka

Odgovor Napisal/-a: geja

Brez avatarja
geja je odsoten
geja
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 6:33 pm

Hvala za čestitke

Bistvo kampiranja: možgane na pašo,veter v laseh in travarica v zobeh

posodo pa v plastično banico in ko je polna oba na sprehod do umivalnika(vmes postanek pri x številu sosedih,ko se vračaš še pri ostalih in je vse ok)

važno da je đezva za kavo zjutraj na štedilniku in aspirin na polički

zato pa je kamp,da nisi obremenjen,lepo urejen in da ti ni treba jesti piščanca z nožem.......važno da nam je fajn:)))

Odgovor Napisal/-a: Hella

Brez avatarja
Hella je odsoten
Hella
Prispevki: 28
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

8.MAREC - DAN ŽENA - PODARIMO VISEČE MREŽE

Objavljeno: Če Mar 08, 2012 6:53 pm

Hvala za čestitke! Nam kar paše da nas kdo malo pocrklja.
Všeč ? Vseee. V sindikalno prikolico sem hodila kot mala s starši, potem z družbo. No pa je prišla ljubezen in sprememba. Hoteli, apartmaji,... Ko sva dobila najinega sineka smo še kar hodili v apartmaje. Nič ni pomagalo, da sem hotela v kamp.  Velikokrat so nas z besedo plaža prenesli okoliCry in smo ˝trogali˝, brisače, hladilno torbo,... takoj zjutraj da najdeš senco, pa cel dan,....Cry
No pa mi je bilo dosti.Evil Smile Sem boljšo polovico prepričala in kupila šotor in vse kar spada zraven. Pred dvemi leti smo šotor zamenjali za prikolico in uživamo. Posoda, kuhanje,.... vsak malo, kakor nama paše. Najbolj pa uživa sin, saj mu že nekaj let ne govorimo: pazi kaj delaš, da se ne razbije, da se ne umaže,... In ko smo šli prvič v kamp; otrok malica krof, sladkor pada okol njega in me pogleda ( saj ve da se mora v apartmaju pazit ).... in jaz lepo mirno; ni panike smo v naravi, ko poješ se pa vrzi v morje in boš čist. Je bil srečen da ne moreš verjet. Clap Družbe vedno dovolj.
Komaj čakam toploto in morje, če pa uspemo najti še kak lušten paušal, smo taglavni.

Odgovori