Oglasi:

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: jama

Brez avatarja
jama je odsoten
jama
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Ne Feb 21, 2016 5:09 am

Ma super ste.
Lp
jama2016-02-21 06:11:23

Odgovor Napisal/-a: abs

Brez avatarja
abs je odsoten
abs
Prispevki: 1
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:12 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: So Jan 07, 2017 2:25 pm

Pozdravljeni kamperji!
pogrešam podatek o spremebi na posamezni strani foruma. Datum, ura. Ostali forumi na naso temo so lazje sledljivi, npr campen.de, moja prikol7ca...


Lepe poti in mirno kampiranje želi

abs

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Po Apr 24, 2017 9:43 am

Pri opisih kampov pogrešam informacijo o številu parcel z vodo. Npr. tako kot je ikonca za "Število parcel z elektriko", bi recimo lahko bila še ena ikonca za "Število parcel z elektriko in vodo"... Vsaj pri meni je tako, da ob vsakem opisu iščem ravno to informacijo, pogosto tudi na uradni strani kampa ali celo s klicem v samo recepcijo. Če bi ta informacija bila že tukaj zabeležena, bi po to bilo zelo dobrodošlo in uporabno.
Drugače pa mi je stran zelo všeč, predvsem uporabnost in zbrane informacije, vključno s ceniki, komentarji, ocenami, itd. na enem mestu.
Pohvale.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Po Apr 24, 2017 11:16 am

Načeloma imajo kampi, ki imajo vodo na parcelah tudi ikono za vodo in število parcel npr. kamp Lanterna ima tako napisano, da imajo vse parcele tudi omogočen priklop na vodo - http://www.avtokampi.si/kamp/2/23/Lanterna/

Verjetno bi bilo vam zanimivo, da bi lahko iskali samo po kampih, ki nudijo tudi take parcele, ker tega pa nismo dodali v podroben iskalnik?

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: To Apr 25, 2017 1:09 pm

O, super! Sploh nisem opazil, da takšna ikonca že obstaja! Očitno sem gledal samo kampe, ki tega nimajo. Odlično! Drugače pa drži, da če bi tale podatek nastopal še kot iskalni parameter, bi bilo še toliko boljše.
Hvala za informacijo.
Lp.

Odgovor Napisal/-a: Outwell

Uporabniški avatar
Outwell je odsoten
Outwell
Prispevki: 3
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Pe Apr 28, 2017 4:21 pm

Pozdravljeni,
Že kar nekaj časa redno spremljam avtokampi.si. Vse pohvale.

Moti me edino to, da lahko ocene kampov napiše vsakdo kot "Gost", saj so nekateri komentarji povsem neprimerni.

Ali ste že mogoče razmišljali, da bi ocene kampov lahko podajali samo registrirani uporabniki?

Pozdrav

Odgovor Napisal/-a: urska1980

Brez avatarja
urska1980 je odsoten
urska1980
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Po Jun 12, 2017 3:09 pm

Pozdravljeni,

ker sem tudi sama trenutno v iskanju kampa, imam tudi jaz imam en predlog, in sicer, da bi se dodala ikona za velikost kampa na prvo stran (nekako tako kot je za število €), da že na prvi strani vidiš približno kako velik je kamp...

Lep pozdrav

Odgovor Napisal/-a: Wanderer

Brez avatarja
Wanderer je odsoten
Wanderer
Prispevki: 45
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:13 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Jun 15, 2017 6:52 am

Čeprav se vedno najde kakšna možnost za izboljšavo, pa moram vseeno zelo pohvaliti tole stran. Vsebinsko zelo bogata in živa, saj nove informacije vseskozi kapljajo na stran in jo bogatijo. Recimo ker smo doma zelo blizu avstrijske meje sem ta teden malo iskal kampe po avstriji, ki preko te strani ni pokrita in upal, da bom našel vsaj eno stran vsebinsko tako bogato kot je ta, ampak nobena ne pride niti blizu. Sicer obstajajo, ampak ne tako temeljite, kot je ta, da bi dejansko dobil dokaj podroben občutek o kampu še preden se vanj odpraviš. Zato vse pohvale vsem, ki stojite v ozadju te strani, ker ste očitno temu resnično posvečeni in skrbite, da številne informacije lepo strukturirano prilezejo tudi do ostalih nas, navadnih smrtnikov :) Odlično 5 :)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Jun 15, 2017 11:09 am

Hvala, saj bi pokrili tudi avstrijske kampe na ta način, samo nas je pred leti kar malce minilo, ko smo videli, da je samo na avstrijskem koroškem več kot 130 kampov. Že s hrvaškimi kampi je težava, ker imajo vsako leto toliko novost, da jih težko spremljamo in še fotografiramo. Morate vedeti, da je za en velik kamp potrebno cca 3 - 4 ure, da se naredijo fotke in se večji del kampa prehodi. Potem pa še doma nekaj ur, da se vse zadeve uredijo.

Smo pa veseli vsake vaše pomoči, tako da nam fotke iz kampov lahko pošljete kar na naš mail info@avtokampi.si

Kar se tiče komentarjev jih redno pregledujemo in tiste "neumestne" brišemo, tako da če nam je kakšen ušel, nam kar javite, pa ga bomo odstranili.

Glede velikosti kampov pa je zadeva taka, da za jeseni pripravljamo prenovo strani in tam bo tudi filter v iskalniku glede na velikost kampa, ki bo vezan na število oseb npr. nekako takole do 300 oseb, od 300 do 800 oseb in nad 800 oseb.

Odgovor Napisal/-a: urska1980

Brez avatarja
urska1980 je odsoten
urska1980
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:09 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Jun 15, 2017 2:41 pm

Super.... drugače pa ostanite takšni kot do sedaj, ker ste super...

Odgovori