Oglasi:

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Sr Jun 26, 2013 8:19 am

ni slab predlog...v začetku nismo vedeli, da bo toliko oglasov in povpraševanja...vprašamo šefa informatike in zadevo uredimo

UREJENO! :)
avtokampi.si2013-06-26 11:40:56

Odgovor Napisal/-a: volkun

Brez avatarja
volkun je odsoten
volkun
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Pe Sep 06, 2013 7:33 pm

Stran je OK!
Sorazmerno dovolj uporabnih informacij.

Ne razumem pa lestvice ocenjevanja kampov: ocena vsake kategorije od 0 do 10 točk ??!!
Kaj to sploh pomeni?
Ali smo res tako usposobljeni, prefinjeni ali pa samo picajzlasti, da smo sposobni tako natančno oceniti neko ponudbo, objekt ali kvaliteto.

Poslovno delujem v tujini, kjer uporabljajo / uporabljamo enostavne in jasne ocenitve v smislu:
nezadovoljivo, zadovoljivo, dobro in odlično. In to se ne nanaša samo na turistično ponudbo, ampak vsesplošno. Mislim, da več ni potrebno.

V razmislek in lp.


Popravek.......
Naj ostane, kot je, da ne bom odkrival tople vode. Sistem ocenjevanja je že utečen, dobro sprejet med kampisti in razumljiv vsem.
Mogoče malo zaletavosti, ki je botorvala mojim oprvim vtisom na strani.
volkun2013-10-05 20:50:24

Odgovor Napisal/-a: volkun

Brez avatarja
volkun je odsoten
volkun
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:03 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: So Okt 05, 2013 6:46 pm

Hi!
Spet jaz in to z razlogom - dobrim seveda ....

Je le nekaj malega spletnih strani, ki jih obiskujem vsak dan. Nekaj službeno, ostalo pa zaradi zanimanja. Skartka ena od teh "vsakodnevnic" je postala tudi ta stran avtokampi.si. Sedaj jo ocenjujem že drugič od kar sem logiran in moram reč, da imam popolnoma drugo sliko o strani, kot je bila sprva. Po svoje je to razumljivo, saj je 3/4 strani tako-tako: veliko pišejo, malo povedo, da o ažurnosti niti ne govorimo....
V glavnem sem zelo pozitivno presenečen, kako ta stran "živi" (se spreminja z vsebino podatkov iz dneva v dan), bravo ustvarjalcem in kapo dol!
Hvala za vašo spletno stran, volkun!

S spoštovanjem in lepimi pozdravi uredništvu Wink



Odgovor Napisal/-a: Terika

Brez avatarja
Terika je odsoten
Terika
Prispevki: 13
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Sr Maj 28, 2014 6:37 pm

Pozdravljeni,

najprej pohvale za spletno stran, ki jo z veseljem obiščem čez vse leto... tako lažje počakam na poletne počitnice :)

Pravkar sem v rubriko "Prodam" vnašala novo temo. Ko sem na koncu temo želela objaviti sem naletela na napako (nisem potrdila piškotkov/ potekla prijava?!?) :( Ali lahko admin objavi oglas (slike so že naložene na strežniku in bi jih morala za ponovno objavo preimenovati in ponovno naložiti,....)?

V naprej hvala za pomoč.

Odgovor Napisal/-a: snoopy

Brez avatarja
snoopy je odsoten
snoopy
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Jun 05, 2014 8:27 pm

Še en predlog. Fino bi bilo imeti podatek o številu ocen tudi v pregledu vseh kampov. Nekateri imajo visoke ocene, potem pa odpreš in vidiš da je samo eden podal oceno.

Odgovor Napisal/-a: Češnja

Brez avatarja
Češnja je odsoten
Češnja
Prispevki: 8
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:08 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Jun 12, 2014 10:28 am

Tudi jaz se ne bi branila majice in napisa, kampiramo že od otroštva namreč in zdaj že svojo hčer uvajam v kampiranje...Clap
----
Lp
Č

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Pe Jul 24, 2015 8:04 am

Zdravo, imam dva predloga za tale portal:
1. neumestni komentarji pod opisom kampa (reklamna sporočila, ali pa primer Lucije trenutno in podobno) - predlagam da se jih briše, enako bi storil s tistimi, ki pod oceno kampa sprašujejo, kakšna je plaža, ponudba, cena, ....
2. rubrika spodaj desno - "zadnje objave na forumu" - je popolnoma brezpredmetna zaradi malih oglasov. Če je možno, bi oglase izločil iz teh "zadnjih objav", ker to so pač... oglasi, objave na forumu pa nekaj drugega

lep dan
Roman

Odgovor Napisal/-a: jama

Brez avatarja
jama je odsoten
jama
Prispevki: 25
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Feb 18, 2016 6:52 pm

Pohvale za spletno stran.
Imam samo en predlog oz. vprašanje.
Ali bo možno v prihodnje v iskalniku najti samo PZA- je ?
Mislim da bi to bila zelo uporabna zadeva.
Lp

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Feb 18, 2016 7:26 pm

ja, ja seveda, samo malo jih moramo še dodati, potem pa poskrbimo tudi za to, da bo v iskalniku ikona za iskanje camper stop, dodali bomo tudi ikono za tuš, ker je to pomembno samo za PZA, ker pač vsi ostali kampi to že imajo...smo želeli dodati tudi ikono za gratis PZa, samo potem je pa problem pri vseh tistih, ki so v okviru restavracij in pogojujejo, da je PZA brezplačen, če se pri njih ustavite recimo na kosilu ali večerji. Bomo nekaj naredili, pa potem še kaj spremenili ali dodali :)

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: So Feb 20, 2016 8:33 pm

evo enega hitrega linka z dostopom do PZA postajališč za avtodome - http://www.avtokampi.si/iskanje.asp?tag=camper

Odgovori
cron