Oglasi:

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Vse o kampiranju, naši spletni strani, vaši predlogi

Odgovor Napisal/-a: gsatalema

Brez avatarja
gsatalema je odsoten
gsatalema
Prispevki: 54
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: To Avg 28, 2012 9:26 am

Jaz bi bila za slovenski napis...

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Sr Avg 29, 2012 9:55 pm

Bravo,koncno nekaj konkretnega.Logotip z sotorcki mi je osebno vsec,mislim da mora biti oznacena tudi nasa spletna stran,www........,malo reklame nikdar ne skodi.Napis bi lahko bil,ne vem,recimo ljubitelji kampiranja ali kaj podobnega.Bodo ze povedali ostali in dali kaksno dobro idejo.Zelim vam dosti uspeha pri kreiranju in izvedbi nalepke

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Jan 24, 2013 4:26 pm

Pred casom smo debatirali o nalepkah(ali kaksni drugi oznaki),da bi bili v kampih med seboj razpoznavni,je zadeva se aktualna?Zdaj je mrtva sezona,ljudje imajo vec casa,mogoce bi se dalo kaj realizirat?LP vsem

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Pe Mar 08, 2013 8:24 am

Vlady..saj se dogaja..a bi bilo tole primerno za vaše avtomobile? V pripravi pa so tudi majčke, ki bodo posebne za ženske, moške in otroke.





avtokampi.si2013-03-08 09:29:00

Odgovor Napisal/-a: vlady

Brez avatarja
vlady je odsoten
vlady
Prispevki: 155
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Pe Mar 08, 2013 5:36 pm

Super,meni je vsec,bodo pa se sigurno drugi povedali svoje mnenje.Bravo.Narocil si bom tudi majico ko bo na razpolago (zame in za boljso polovico)in seveda nalepko.LP

Odgovor Napisal/-a: Romzi

Brez avatarja
Romzi je odsoten
Romzi
Prispevki: 77
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Apr 18, 2013 12:47 pm

Je že kaj novega okoli nalepk? Mene bi tudi zanimala.
Pa majice se tudi ne bi branil...

Odgovor Napisal/-a: Mihaela

Brez avatarja
Mihaela je odsoten
Mihaela
Prispevki: 2
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:01 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Po Maj 20, 2013 9:17 am

Spoštovani!
Zanimam se za kamp Peškera, Banjole. Povedali so mi, da je na vašem spletu. Glede na to, da so me opozorili na kritike, bi si jih rada prebrala. Zanima me če ste ga odstranili ravno zaradi kritik, ker če je tako, pol mnenja tistih ki so si jih ustvarili in zapisali za ostale morda bodoče obiskovalce kampov,  pač morajo biti samo pozitivna, kar pa seveda ni mogoče.
Hvala lepa.

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Po Maj 20, 2013 9:53 am

Pri kampu Peškera so se pojavljali zelo nasprotujoči se komentarji, eni so kamp ocenili zelo pozitivno, drugi pa zelo negativno. Negativne ocene so bile podane predvsem s strani tamkajšnjih pavšalistov, prav tako pa so jih podale osebe, ki v kampu sploh niso bivale.

Prejšnji teden nas je lastnik kampa pozval, da z nami ne želi več sodelovati in da zahteva, da se njegov kamp umakne s spletne strani. Proti temu ne moremo nič, prav tako si ne želimo imeti kakšnih težav po hrvaških sodiščih in kamp smo žal morali odstraniti :(.
avtokampi.si2013-05-20 11:53:51

Odgovor Napisal/-a: avtokampi.si

Uporabniški avatar
avtokampi.si je odsoten
avtokampi.si
Prispevki: 2222
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 1:59 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Če Jun 06, 2013 11:40 am

[QUOTE=Romzi] Je že kaj novega okoli nalepk? Mene bi tudi zanimala.
Pa majice se tudi ne bi branil...
[/QUOTE]

Evo avto nalepke Rad kampiram lahko sedaj do 1.7. naročite gratis na linku http://www.avtokampi.si/pomagajmo-mali-gaji.asp in z naročilom pomagate mali Gaji.

Kar se tiče majic pa jih lahko sedaj naročite kar  po mailu na info@avtokampi.si

Kočno nam je uspelo dobiti prvo kolekcijo majic Rad kampiram oz. Rada kampiram. Majice so potiskane spredaj in zadaj. Malo smo imeli problemov s tiskanjem, ker logo vsebuje kar 10 različnih barv, tako da je bila tudi cena tiska zato bila kar visoka.

MAJICE
Moške majice
so od firme Fruit of the Loom v olivni in bež barvi, velikosti M, L in XL - cena 13 eur
Ženske majice so od firme B&C v rumeni in zeleni barvi, velikosti S, M in L - cena 13 eur

Možnost je prednaročila tudi otroških majic. Ob prvem naročilu smo jih tiskali le manjšo količino. Bomo videli kakšen bo interes in če bo ta velik, bomo dodatno naročili tudi te majice, ki so od firme B&C v modri (za fante - logo rad kampiram) in zeleni barvi (za punce, logo rada kampiram), velikosti 3 - 4 leta, 5 - 6, 7 - 8 in 9 - 11 - cena 12 eur.

AVTO NALEPKE

Imamo tudi nalepko za vaš avto Rad kampiram v velikosti 12cm - cena nalepke je 3 eur.
Cene vključujejo tudi poštne stroške.


Za naročilo majic in avto nalepk pošljite mail na info@avtokampi.si, da vam pošljemo navodila za plačilo.

Ženske majice (dimenzije S, M, L)











































Moške majice (dimenzije M, L in XL, številke so malce večje) - prva je olivna kombinacija, druga pa bež



































Otroška majica za punce (dimenzije 3 - 4 leta, 5 -6, 7 -8 in 9 - 11)
















Otroška majica za fante (dimenzije 3 - 4 leta, 5 -6, 7 -8 in 9 - 11)
















Nalepka za avto






Za naročilo majic in avto nalepk pošljite mail na info@avtokampi.si, da vam pošljemo navodila za plačilo.
avtokampi.si2013-06-06 13:41:41

Odgovor Napisal/-a: snoopy

Brez avatarja
snoopy je odsoten
snoopy
Prispevki: 4
Pridružen: Pe Feb 01, 2019 2:02 pm

Ali vam je nova spletna stran všeč?

Objavljeno: Sr Jun 26, 2013 8:10 am

Zdravo,

fino bi bilo imeti ločeno grupo najamem in oddam.

Odgovori